Lijn 130 Hollum Vuurtoren - Nes Veerdam
Voormalige buslijn 130 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Concessie | Ameland |
Lijnsoort | Zomerbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Lijn 130 een voormalige streekbus op het waddeneiland Ameland en reed van Hollum naar Nes. Deze lijn werd in het verleden uitgevoerd door de FRAM.
In de dienstregeling '90/'91 reed deze bus alleen in de zomer op maandag t/m zondag. De zomerperiode liep van 27 mei t/m 21 oktober 1990 en 25 maart t/m 1 juni 1991. Enkele ritten reden tot de Reeweg in Nes. Op maandag t/m zondag reed deze bus in een uurdienst tot omstreeks 21:00 uur.
In de winter nam lijn 131 de bediening van de route van lijn 130 over.
Voormalige route '90/'91
Route is niet volledig
Halte | ||
Hollum, Vuurtoren | ||
Hollum, Yme Dunenweg | ||
Ballum, Dorp | ||
Nes, Reeweg | ||
Nes, Veerdam |