Lijn 14 Arnhem, Het Duifje - Elderveld
Voormalige buslijn 14 | |
Vervoerder(s) | GVA |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 28 mei 1988 |
Opvolger(s) | 14 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Koopavond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 14 was een buslijn tussen de wijk Het Duifje in Arnhem Zuid, winkelcentrum Kronenburg en Elderveld.
Route
Halte | ||
Arnhem, Keizershof | ||
Arnhem, Eimerssingel | ||
Arnhem, Biezenlaan | ||
Arnhem, Visserslaan | ||
Arnhem, Groene Weide | ||
Arnhem, Sint Laurentiuslaan | ||
Arnhem, Zeegsingel | ||
Arnhem, Rijnhal | ||
Arnhem, Kronenburg | ||
Arnhem, Kronenburgsingel | ||
Arnhem, Groningensingel | ||
Arnhem, Mooieweg | ||
Arnhem, Overmaat | ||
Arnhem, Randweg | ||
Arnhem, Batavierenweg | ||
Arnhem, Rotterdamsingel | ||
Arnhem, Burgemeester Matsersingel | ||
Arnhem, Hillemgomweg | ||
Arnhem, Winkelcentrum | ||
Arnhem, Bussumstraat | ||
Arnhem, Hagemanswei |
Geschiedenis
Oorspronkelijk reed lijn 14 's avonds eenmaal per uur; op koopavonden werd tot circa half tien 's avonds zelfs tweemaal per uur gereden. Per 2 september 1985 werd er geschrapt in de avondritten. Voortaan werd nog maar tot negen uur 's avonds gereden; op koopavonden iets langer. Per 5 januari 1987 werd er 's avonds nog verder geschrapt: de laatste bussen 's avonds vertrokken circa zes uur. Op koopavonden werd er tot een uur of negen 's avonds nog wel tweemaal per uur gereden.
Op 29 mei 1988 ging lijn 14 doorrijden van Het Duifje naar Huissen.