Lijn 35 Arnhem Centraal Station - Heteren Beemdhof
Voormalige buslijn 35 | |
Vervoerder(s) | GVM |
Concessie | KAN Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 23 mei 1993 t/m 28 mei 1994 |
Voorganger(s) | 35 |
Opvolger(s) | 35 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 35 was een streeklijn tussen Arnhem, Driel en Heteren.
Lijn 35 reed op maandag tot en met zaterdag overdag tweemaal per uur. 's Avonds, op de vroege zaterdagochtend en op zondag werd eenmaal per uur gereden. Op zondagochtend werd nog beperkter gereden. Doordeweeks was lijn 35 gekoppeld aan lijn 88. Te Heteren kon overgestapt worden op lijn 37 richting Herveld en Wageningen.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Musis Sacrum | ||
Arnhem, Parkstraat | ||
Arnhem, De Monchyplein Oost | ||
Arnhem, St. Laurentiuslaan | ||
Arnhem, Zeegsingel | ||
Arnhem, Rijnhal | ||
Arnhem, Kronenburg | ||
Arnhem, Croydonplein | ||
Arnhem, Eldens Viaduct | ||
Arnhem, Elzenlaan | ||
Elden, Het Hoefijzer | ||
Elden, Elderhof | ||
Elden, Steenfabriek | ||
Elden, Koeweide | ||
Elden, Spoorbrug | ||
Driel, Vogelenzang | ||
Driel, Drielse Veer | ||
Driel, Baltussenweg | ||
Driel, Driesprong | ||
Driel, Oldenhofselaan | ||
Driel, Vredesteinsestraat | ||
Driel, Noordhoeksestraat | ||
Heteren, Iris | ||
Heteren, Brug A50 | ||
Heteren, Gemeentehuis | ||
Heteren, Sprokkelenburg | ||
Heteren, Beemdhof |
Geschiedenis
De buslijn is ontstaan op 23 mei 1993. Voor deze tijd reed lijn 35 regelmatig door naar Herveld of Wageningen. In de dienstregeling van 29 mei 1994 had deze buslijn in Heteren de halte Brandweerkazerne als eindpunt.