Lijn 7 Nijmegen, Brabantse Poort - Brakkenstein
Versie door Bee (overleg | bijdragen) op 11 sep 2009 om 13:53 (Lijn 7 Nijmegen Kan. Mijllinckstraat - Brabantse Poort hernoemd naar Lijn 7 Nijmegen, Kan. Mijllinckstraat - Brabantse Poort: Komma)
Buslijn 7 | |
Vervoerder(s) | Novio |
Concessie | KAN zuid |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | - |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur (2x/uur in vakantie) |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 7 is een stadsbus in Nijmegen die vanaf station Nijmegen Dukenburg via het centrale station naar Brakkenstein gaat. ’s Avonds en op zondag wordt een extra lus door Lindenholt-Oost gemaakt; overdag wordt deze wijk bediend door lijn 11.
Route
Halte | ||
Nijmegen, Brabantse Poort | ||
Nijmegen, Spijkerhofweg | ||
Nijmegen, Hegdambroek | ||
Nijmegen, Wedesteinbroek 12e straat | ||
Nijmegen, Wedesteinbroek 14e straat | ||
Nijmegen, Leuvensbroek | ||
Nijmegen, Hillekensacker 10e straat | ||
Nijmegen, Zellesacker | ||
Nijmegen, Horstacker | ||
Nijmegen, Meeuseacker | ||
Nijmegen, Voorstenkamp / Gildekamp | ||
Nijmegen, Gildekamp / Kluijskamp | ||
Nijmegen, Wellenkamp / Hoefkamp | ||
Nijmegen, IJpenbroekweg | ||
Nijmegen, Dr. de Blécourtstraat | ||
Nijmegen, Energieweg / Wolfskuilseweg | ||
Nijmegen, Scheepvaartweg | ||
Nijmegen, Hermes / NOVIO | ||
Nijmegen, Waterstraat / Marialaan | ||
Nijmegen, Waterstraat / Biezenstraat | ||
Nijmegen, Kanaalstraat / Merwedestraat | ||
Nijmegen, Weurtseweg / Havenweg | ||
Nijmegen, Joris Ivensplein | ||
Nijmegen, Plein 1944 | ||
Nijmegen, Smetiusstraat | ||
Nijmegen, Centraal Station | ||
Nijmegen, Tollensstraat | ||
Nijmegen, Thijmstraat | ||
Nijmegen, Dobbelmanweg / Groenestraat | ||
Nijmegen, Hertstraat | ||
Nijmegen, Pandastraat | ||
Nijmegen, Akkerlaan | ||
Nijmegen, Van Peltlaan | ||
Nijmegen, Kan. van Osstraat | ||
Nijmegen, Kan. Faberstraat | ||
Nijmegen, Kan. Mijllinckstraat |
Geschiedenis lijn 7
Lijn 7 rijdt sinds de grote wijzigingen in de dienstregeling van Nijmegen in 2005 tussen Brabantse Poort en Brakkenstein (Kan. Mijllinckstraat). Per dienstregeling 2008 is de avond- en zondagroute via de Molenweg komen te vervallen, maar is de bus op die tijdstippen wel via Lindenholt-Oost gaan rijden, ten koste van lijn 6.