Lijn 33 Amsterdam, Nieuwendam - Centraal Station (1981-1985)
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 03:31 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 33 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 31 mei 1981 t/m 6 januari 1985 |
Frequenties
| |
Spits | ?x/uur |
Dal | ?x/uur |
Avond | ?x/uur |
Zaterdag | ?x/uur |
Zondag | ?x/uur |
In 1981 werd lijn 33 gesplitst in een lijn 14 CS - Sloterdijk en een lijn 33 CS - Nieuwendam.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Waterlandplein | ||
Amsterdam, Volendammerweg | ||
Amsterdam, Dijkmanshuizenstraat | ||
Amsterdam, Beemsterstraat | ||
Amsterdam, J. Drijverweg | ||
Amsterdam, Spelderholt | ||
Amsterdam, Mariëndaal | ||
Amsterdam, J. H. Van Heekweg | ||
Amsterdam, Bakkerswaal | ||
Amsterdam, Buikslotermeerplein | ||
Amsterdam, Het Breed | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Amsterdam, Centraal Station |
In 1985 ging lijn 33 's avonds via de Meeuwenlaan rijden.