Lijn 22 Coevorden Station - Zweeloo Marktstraat/Klooster
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:58 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 22 | |
Vervoerder(s) | VEONN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 1x/dag |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 22 reed van Coevorden via Dalen, Oosterhesselen en Meppen naar Zweeloo.
Route
Halte | ||
Coevorden, Station | ||
Coevorden, Bej. Centrum De Schutse | ||
Dalen, Huttenheugte | ||
Dalen, Ned. Hervormde Kerk | ||
Wachtum, Centrum | ||
Oosterhesselen, Oosterhesselerbrug | ||
Oosterhesselen, Ned. Hervormde Kerk | ||
Meppen, De Kockstraat 12 | ||
Zweeloo, Marktstraat / Klooster |