Lijn 109 Arnhem Centraal Station - Apeldoorn Station
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 01:48 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 109 | |
Vervoerder(s) | VAD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 109 rijdt van Apeldoorn via Ugchelen, Hoenderloo, Deelen en Schaarsbergen naar Arnhem.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Apeldoorn, Station NS | ||
Ugchelen, Bogaardslaan | ||
Ugchelen, Caesarea | ||
Hoenderloo, Centrum | ||
Deelen, Kop van Deelen | ||
Schaarsbergen, Klein Heidekamp | ||
Arnhem, Station NS |