Zoekresultaten
Maak de pagina "Oberhausen Anne Frank Realschule" op deze wiki! Zie ook de lijst met gevonden zoekresultaten
Overeenkomst met onderwerp
- ...rkrade - '''Duisburg:''' Röttgersbach - Marxloh - Hamborn - Neumühl - '''Oberhausen:''' Lirich - Hauptbahnhof - Altstadt |afbeelding=Lijn 935 Oberhausen.jpg4 kB (435 woorden) - 24 jun 2023 10:24
- |voorganger=[[Lijn 939 Duisburg Hauptbahnhof Osteingang - Oberhausen Marina/Sea Life|939]] ...931]], [[Lijn 939 Duisburg Hauptbahnhof Osteingang - Oberhausen Anne-Frank-Realschule|939]]5 kB (543 woorden) - 15 mei 2021 13:24
- |route='''Oberhausen:''' Altstadt - Hauptbahnhof - Lirich - '''Duisburg:''' Neumühl - Obermarxl |afbeelding=Lijn 995 Oberhausen 2.jpg2 kB (257 woorden) - 27 jun 2023 21:21
- |stad=Oberhausen |route='''Oberhausen:''' Altstadt - Hauptbahnhof - Lirich - Buschhausen - Sterkrade - Alsfeld -4 kB (416 woorden) - 25 jun 2023 20:35
- |stad=Oberhausen |voorganger=[[Lijn SB97 Oberhausen, Hauptbahnhof - Falkestraße|SB97]]2 kB (276 woorden) - 29 jun 2023 21:32
- |opvolger=[[Lijn 136 Mülheim Heißen Kirche - Oberhausen Anne-Frank-Realschule|136]], [[Lijn 139 Essen Erbach - Mülheim Broich Friedhof|139]] ...arzopf - '''Mülheim:''' Heimaterde - Heißen - Winkhausen - Dümpten - '''Oberhausen:''' Hauptbahnhof - Altstadt4 kB (539 woorden) - 23 jul 2023 14:03
- |naam=Anne-Frank-Realschule |plaats=Oberhausen713 bytes (93 woorden) - 26 jun 2023 13:00
- {{VLijnenHalte|plaats=Oberhausen|halte=Oberhausen Anne-Frank-Realschule|type=buitenlandse bus}}95 bytes (9 woorden) - 13 feb 2021 15:05
- |voorganger=[[Lijn 939 Duisburg Klinikum - Oberhausen Anne-Frank-Realschule|939]] |route='''Duisburg:''' Hauptbahnhof - Neudorf - Duissern - Obermeiderich - '''Oberhausen:''' Hauptbahnhof - Altstadt4 kB (420 woorden) - 24 jun 2023 10:25
- |stad=Oberhausen |voorganger=[[Lijn 966 Oberhausen, Hauptbahnhof - Sterkrade Bahnhof|966]]2 kB (270 woorden) - 30 jun 2023 09:16
- |voorganger=[[Lijn 136 Essen Erbach - Oberhausen Anne-Frank-Realschule|136]] |route='''Mülheim:''' Heißen - Winkhausen - Dümpten - '''Oberhausen:''' Hauptbahnhof - Altstadt3 kB (377 woorden) - 6 aug 2023 12:05
Overeenkomst met inhoud
- ...399 278 [[Verkeersverbond VRR#Kreisfreie Stadt Oberhausen|Kreisfreie Stadt Oberhausen]] * [[Lijn 263 Essen Boyer Straße - Oberhausen Sterkrade Bahnhof]]87 kB (10.548 woorden) - 28 jan 2024 10:36
- ...inhausen Markt|937]], [[Lijn 939 Duisburg Klinikum - Oberhausen Anne-Frank-Realschule|939]] en [[Lijn 944 Duisburg, Wolfssee - Werthacker|944]] werden overgenome5 kB (594 woorden) - 1 feb 2021 22:51
- ...rkrade - '''Duisburg:''' Röttgersbach - Marxloh - Hamborn - Neumühl - '''Oberhausen:''' Lirich - Hauptbahnhof - Altstadt |afbeelding=Lijn 935 Oberhausen.jpg4 kB (435 woorden) - 24 jun 2023 10:24
- ...hausen Krölls|923]], [[Lijn 939 Duisburg Klinikum - Oberhausen Anne-Frank-Realschule|939]] en [[Lijn 944 Duisburg, Wolfssee - Werthacker|944]] werden overgenome4 kB (430 woorden) - 12 sep 2020 08:12
- |voorganger=[[Lijn 939 Duisburg Hauptbahnhof Osteingang - Oberhausen Marina/Sea Life|939]] ...931]], [[Lijn 939 Duisburg Hauptbahnhof Osteingang - Oberhausen Anne-Frank-Realschule|939]]5 kB (543 woorden) - 15 mei 2021 13:24
- ...hausen Markt|937]] en [[Lijn 939 Duisburg Klinikum - Oberhausen Anne-Frank-Realschule|939]] werden overgenomen.5 kB (598 woorden) - 12 sep 2020 08:13
- |route='''Oberhausen:''' Altstadt - Hauptbahnhof - Lirich - '''Duisburg:''' Neumühl - Obermarxl |afbeelding=Lijn 995 Oberhausen 2.jpg2 kB (257 woorden) - 27 jun 2023 21:21
- |stad=Oberhausen |route='''Oberhausen:''' Altstadt - Hauptbahnhof - Lirich - Buschhausen - Sterkrade - Alsfeld -4 kB (416 woorden) - 25 jun 2023 20:35
- |stad=Oberhausen |route='''Oberhausen:''' Dümpten - Bermensfeld - Hauptbahnhof - Neue Mitte - Sterkrade - Alsfel6 kB (624 woorden) - 27 jun 2023 20:42
- |stad=Oberhausen |voorganger=[[Lijn 966 Oberhausen, Bero-Zentrum - Sterkrade Bahnhof|966]]3 kB (360 woorden) - 27 jun 2023 20:44
- |stad=Oberhausen ...jn 976 Oberhausen Everslohstraße - Mülheim Heifeskamp|976]], [[Lijn SB97 Oberhausen, Hauptbahnhof - Falkestraße|SB97]]7 kB (852 woorden) - 27 jun 2023 21:18
- |stad=Oberhausen |opvolger=[[Lijn SB90 Mülheim Friesenstraße - Oberhausen Holten Markt|SB90]]4 kB (461 woorden) - 23 jul 2023 14:56
- |stad=Oberhausen |voorganger=[[Lijn SB97 Oberhausen, Hauptbahnhof - Falkestraße|SB97]]2 kB (276 woorden) - 29 jun 2023 21:32
- |route='''Oberhausen:''' Alstaden - Hauptbahnhof - Altstadt - Neue Mitte - Sterkrade - Schmachte '''Lijn NE1''' rijdt van Oberhausen Alstaden, Hauptbahnhof, Altstadt, Neue Mitte, Sterkrade, Schmachtendorf naa4 kB (394 woorden) - 29 jun 2023 21:34
- ...rstraße - Mülheim hauptbahnhof|122]], [[Lijn 185 Essen Borbeck Bahnhof - Oberhausen City Forum|185]] |opvolger=[[Lijn 122 Oberhausen City Forum - Mülheim Hauptbahnhof|122]], [[Lijn 129 Essen Frohnhausen Brei5 kB (685 woorden) - 23 jul 2023 14:14
- |opvolger=[[Lijn 136 Mülheim Heißen Kirche - Oberhausen Anne-Frank-Realschule|136]], [[Lijn 139 Essen Erbach - Mülheim Broich Friedhof|139]] ...arzopf - '''Mülheim:''' Heimaterde - Heißen - Winkhausen - Dümpten - '''Oberhausen:''' Hauptbahnhof - Altstadt4 kB (539 woorden) - 23 jul 2023 14:03
- ...Bermensfeld - Hauptbahnhof - Altstadt - '''Duisburg:''' Obermeiderich - '''Oberhausen:''' Alstaden |afbeelding=Lijn 143 Oberhausen.jpg3 kB (383 woorden) - 24 jun 2023 18:00
- |voorganger=[[Lijn 185 Essen Borbeck Bahnhof - Oberhausen City Forum|185]] |route='''Essen:''' Borbeck - Dellwig - Frintrop - '''Oberhausen:''' Bermensfeld - Neue Mitte3 kB (355 woorden) - 24 jun 2023 19:48
- |naam=Anne-Frank-Realschule |plaats=Oberhausen713 bytes (93 woorden) - 26 jun 2023 13:00
- ...ijn 122 Oberhausen City Forum - Mülheim Hauptbahnhof (2013-2023)|Lijn 122 Oberhausen City Forum - Mülheim Hauptbahnhof]] De halte Oberhausen Anne-Frank-Realschule wordt vanaf nu bediend in de richting van het City Forum.47 kB (6.781 woorden) - 19 mei 2024 12:49
(vorige 20 | volgende 20) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.