Zoekresultaten
Maak de pagina "Bonn Konrad Adenauer Platz" op deze wiki! Zie ook de lijst met gevonden zoekresultaten
Overeenkomst met onderwerp
- |stad=Bonn ...lger=[[Lijn 633 Bonn, Endenich Nord Bahnhof - Ramersdorf|633]], [[Lijn 636 Bonn Ramersdorf - Sankt Augustin Hangelar Ost|636]]4 kB (497 woorden) - 25 nov 2022 16:53
- '''Bonn Konrad-Adenauer-Platz''' is een sneltramhalte in de Duitse stad Bonn. Nabij de sneltramhalte is een bushalte aanwezig. |naam=Konrad-Adenauer-Platz933 bytes (98 woorden) - 13 jan 2021 21:40
- {{VLijnenHalte|plaats=Bonn|halte=Bonn Konrad-Adenauer-Platz|type=buitenlandse metro}}85 bytes (9 woorden) - 13 jan 2021 21:40
- {{VLijnenHalte|plaats=Bonn|halte=Bonn Konrad-Adenauer-Platz|type=buitenlandse tram}}84 bytes (9 woorden) - 13 jan 2021 21:40
- {{VLijnenHalte|plaats=Bonn|halte=Bonn Konrad-Adenauer-Platz|type=buitenlandse bus}}83 bytes (9 woorden) - 13 jan 2021 21:40
Overeenkomst met inhoud
- |stad=Bonn ...'''Stadtbahn van Bonn''' is een hoogwaardig tramnetwerk in de Duitse stad Bonn. Het netwerk bestaat uit een zestal lijnen, waarvan er twee van en naar Kö3 kB (444 woorden) - 16 sep 2023 17:10
- |route='''Bonn:''' Hauptbahnhof - Beuel - Pützchen - '''Sankt Augustin:''' Hangelar - Sta '''Lijn 529''' reed van Bonn Hauptbahnhof via Bonn Beuel, Bonn Pützchen, Sankt Augustin Hangelar, Sankt Augustin Stadtmitte, Sankt August6 kB (738 woorden) - 25 mei 2024 20:46
- |route='''Bonn:''' Hauptbahnhof - Beuel - Pützchen - Holtorf - '''Königswinter:''' Vinxe '''Lijn 537''' rijdt van Bonn Hauptbahnhof via Bonn Beuel, Bonn Pützchen, Bonn Holtorf, Königswinter Vinxel, Königswinter Stieldorf, Königswinter Stiel8 kB (970 woorden) - 25 mei 2024 20:47
- |route='''Bonn:''' Hauptbahnhof - Beuel - Schwarzrheindorf - Vilich - Geislar - '''Sankt A ...van Bonn Hauptbahnhof via Bonn Beuel, Bonn Schwarzrheindorf, Bonn Vilich, Bonn Geislar, Sankt Augustin Meindorf en Sankt Augustin Menden naar Sankt August4 kB (550 woorden) - 25 mei 2024 20:47
- |route='''Bonn:''' Hauptbahnhof - Castell - '''Niederkassel:''' Mondorf - Rheidt - Stadtmi '''Lijn 550''' rijdt van Bonn Hauptbahnhof via Bonn Castell, Niederkassel Mondorf, Niederkassel Rheidt en Niederkassel Stadtmit5 kB (614 woorden) - 25 mei 2024 20:51
- |route='''Bonn:''' Hauptbahnhof - Beuel - Schwarzrheindorf - '''Troisdorf:''' Bergheim - E '''Lijn 551''' rijdt van Bonn Hauptbahnhof via Bonn Beuel, Bonn Schwarzrheindorf, Troisdorf Bergheim, Troisdorf Eschmar, Troisdorf Sieglar,5 kB (668 woorden) - 25 mei 2024 20:51
- ...Lijn 501 Siegburg Bahnhof - Niederkassel Lülsdorf Nord|501]], [[Lijn SB55 Bonn Hauptbahnhof - Niederkassel Stahlenstraße|SB55]] |route='''Bonn:''' Hauptbahnhof - Beuel - Schwarzrheindorf - '''Niederkassel:''' Mondorf -6 kB (915 woorden) - 25 mei 2024 20:51
- ...Lijn 501 Siegburg Bahnhof - Niederkassel Stahlenstraße|501]], [[Lijn SB55 Bonn Hauptbahnhof - Niederkassel Lülsdorf Nord|SB55]] |route='''Bonn:''' Hauptbahnhof - Beuel - Schwarzrheindorf - '''Niederkassel:''' Mondorf -3 kB (454 woorden) - 25 mei 2024 20:52
- |lijnlogo=62 Bonn.png |route='''Bonn:''' Dottendorf - Kessenich - Hauptbahnhof - Beuel - Limperich - Ramersdorf4 kB (557 woorden) - 26 nov 2022 09:45
- |lijnlogo=65 Bonn.png |route='''Bonn:''' (Ramersdorf - Limperich -) Beuel - Castell - Graurheindorf - Auerberg2 kB (281 woorden) - 26 nov 2022 09:40
- |lijnlogo=66 Bonn.png ...te - Hangelar - '''Bonn:''' Vilich - Bonn Hauptbahnhof - Bonn Ramersdorf - Bonn Oberkassel - '''Königswinter:''' Oberdollendorf - Stadtmitte - '''Bad Honn6 kB (766 woorden) - 26 nov 2022 09:47
- |lijnlogo=67 Bonn.png ...Siegburg:''' Stadtmitte - '''Sankt Augustin:''' Stadtmitte - Hangelar - '''Bonn:''' Vilich - Hauptbahnhof - Gronau - Bad Godesberg3 kB (417 woorden) - 26 nov 2022 09:48
- |stad=Bonn |route='''Bonn:''' Pützchen - Neu-Vilich - Beuel - Hauptbahnhof - Poppelsdorf - Ippendorf4 kB (568 woorden) - 25 nov 2022 14:34
- |stad=Bonn |route='''Bonn:''' Ramersdorf - Limperich - Beuel - Hauptbahnhof - Endenich - Duisdorf - M5 kB (646 woorden) - 25 nov 2022 14:53
- |stad=Bonn |route='''Bonn:''' Gielgen - Kohlkaul - Holzlar - Pützchen - Beuel - Hauptbahnhof - Enden5 kB (602 woorden) - 25 nov 2022 15:04
- |stad=Bonn |route='''Bonn:''' Gielgen - Kohlkaul - Holzlar - Pützchen - Beuel - Hauptbahnhof - Enden5 kB (606 woorden) - 25 nov 2022 15:05
- |stad=Bonn |route='''Bonn:''' Ramersdorf - Limperich - Beuel - Hauptbahnhof - Endenich - Duisdorf - M5 kB (689 woorden) - 25 nov 2022 14:55
- |stad=Bonn |route='''Bonn:''' (Dottendorf - Friesdorf -) Bad Godesberg - Pennenfeld - Lannesdorf - Me5 kB (599 woorden) - 25 nov 2022 15:36
- |stad=Bonn |voorganger=[[Lijn 632 Bonn, Poppelsdorfer Platz - Uniklinikum Nord|632]]5 kB (579 woorden) - 25 nov 2022 16:11
- |stad=Bonn ...lger=[[Lijn 633 Bonn, Endenich Nord Bahnhof - Ramersdorf|633]], [[Lijn 636 Bonn Ramersdorf - Sankt Augustin Hangelar Ost|636]]4 kB (497 woorden) - 25 nov 2022 16:53
(vorige 20 | volgende 20) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.