Lijn 666 Spenge, ZOB - Mantershagen Denkmal
Buslijn 666 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB Ostwestfalen-Lippe-Bus |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | Spenge |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur |
Dal | 1x/(2) uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur (tot 13:00) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 666 rijdt van Spenge Stadtmitte via Wallenbrück, Mantershagen en Bardüttingdorf terug naar Spenge Stadtmitte.
Dienstregeling
- Doordeweeks valt rond het middaguur een gat van twee uur in de dienstregeling net als aan het begin van de middagspits.
Route
Halte | ||
Spenge, ZOB | ||
Spenge, Industriestraße | ||
Spenge, Rathaus | ||
Spenge, Blücherplatz | ||
Spenge, Lönsweg | ||
Spenge, Mühlenburger Straße | ||
Spenge, Diemker Eck | ||
Spenge, Jellinghausstraße | ||
Spenge, Timpenweg | ||
Spenge, Kreuzfeld | ||
Spenge, Baringdorfer Straße | ||
Spenge, Hengstenberg | ||
Spenge, Wullbrede | ||
Spenge, Nord | ||
Spenge, Ohsener Straße | ||
Spenge, Helliger Weg | ||
Spenge, Wallenbrück Kirche | ||
Spenge, Hobestraße | ||
Spenge, Reithalle | ||
Spenge, Mantershagen Denkmal | ||