Lijn 8 Andrimont Neuville - Heusy Thiervaux
Voormalige buslijn 8 in België | |
Vervoerder(s) | STIV (... - 1991), TEC (1991 - ...) |
Entiteit | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Verviers |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Opvolger(s) | 708 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/40 min. |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 8 reed van Andrimont via Dison en Verviers naar Heusy.
Route
Halte | ||
Andrimont, Neuville Terminus | ||
Andrimont, Saint-Laurent | ||
Andrimont, Ruelle des Juifs | ||
Andrimont, Cité Delclisar | ||
Andrimont, Sous les Château | ||
Andrimont, Chemin de Botister | ||
Andrimont, Rue d'Andrimont | ||
Dison, Rue des Meuniers | ||
Dison, Interlac | ||
Dison, Hôtel de Ville (vers Rechain) | ||
Dison, Hôtel de Ville (vers Centre) | ||
Dison, Jeangette (Rue Neuve) | ||
Dison, Escaliers Pissroule | ||
Dison, Poste | ||
Dison, Place J. Roggeman | ||
Dison, Rue Neufmoulin | ||
Dison, Montagne de l'Invasion | ||
Dison, La Grappe | ||
Dison, Commerce Hodimont | ||
Dison, Rue des Franchimonts | ||
Verviers, Église Saint-Antoine | ||
Verviers, Harmonie | ||
Verviers, Monument Lekeu | ||
Verviers, Théatre | ||
Verviers, Place Verte | ||
Verviers, Rue des Carmes | ||
Verviers, Avenue Mullendorf | ||
Verviers, Rue des Verts Hougnes | ||
Verviers, Rue Xhavée | ||
Verviers, Place Verte (Crapaure) | ||
Verviers, Place du Marché | ||
Verviers, Porte de Heusy | ||
Verviers, Abattoir | ||
Verviers, Scierie Leroy | ||
Verviers, Place d'Arles | ||
Verviers, Rue P. Fluche | ||
Verviers, Rue des Coteaux | ||
Verviers, Rue de Jehanster | ||
Verviers, Rue H. Pirenne | ||
Verviers, Rue S. Lobet | ||
Verviers, Rue J. Wauters | ||
Heusy, Rigutto | ||
Heusy, Avenue J. Taste | ||
Heusy, Terminus Thiervaux |