Lijn 58 Den Haag Centraal Station - Delft Tanthof
Voormalige buslijn 58 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio | Haaglanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 28 mei 1983 |
Voorganger(s) | 58 |
Opvolger(s) | 130 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 2-4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 58 reed van Den Haag via Rijswijk naar Delft.
Route
Halte | ||
Den Haag, Centraal Station | ||
Den Haag, Houtmarkt | ||
Den Haag, Grote Marktstraat | ||
Den Haag, Prinsengracht | ||
Den Haag, Brouwersgracht | ||
Den Haag, Hobbemastraat | ||
Den Haag, Hoefkade | ||
Den Haag, Moerweg | ||
Den Haag, Erasmusweg | ||
Rijswijk, In de Boogaard | ||
Rijswijk, Station | ||
Rijswijk, Völmerlaan | ||
Rijswijk, N.A.M.-weg | ||
Rijswijk, 't Haantje | ||
Delft, Persijnlaan | ||
Delft, Westplantsoen | ||
Delft, Ruys de Beerenbrouckstraat | ||
Delft, Schoolstraat | ||
Delft, Binnenwatersloot | ||
Delft, Station Centrum | ||
Delft, Mercuriusweg | ||
Delft, In de Hoven | ||
Delft, Diepenbrockstraat | ||
Delft, Pijperring | ||
Delft, Buitenhofdreef | ||
Delft, Vrijheidslaan | ||
Delft, Egyptelaan |
Geschiedenis
In verband met de ingebruikname van de ESOfoon werd het lijnnummer op 29 mei 1983 gewijzigd naar 130, daar dit systeem binnen een regio geen dubbele lijnnummers kan verwerken.