Lijn 43 Valkenburg Th. Dorrenplein - Sittard Station
Voormalige buslijn 43 | |
Vervoerder(s) | LTM |
Regio | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 23 mei 1982 |
Opvolger(s) | 63 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 43 reed van Valkenburg via Hulsberg, Arensgenhout, Schimmert, Spaubeek, Geleen en Munstergeleen naar Sittard.
Er werd alternerend rechtstreeks of via Groot Genhout gereden.
Route
Halte | ||
Valkenburg, Th. Dorrenplein | ||
Valkenburg, Nieuweweg | ||
Hulsberg, Emmaberg | ||
Hulsberg, Zendmast | ||
Hulsberg, Eikske | ||
Arensgenhout, Ravensbos | ||
Schimmert, Watertoren | ||
Schimmert, Oranjeplein | ||
Schimmert, Kerk | ||
Schimmert, Hoofdstraat 112 | ||
Schimmert, Op de Bies | ||
Schimmert, Weg naar Genhout | ||
Spaubeek, Dorpstraat 56 | ||
Spaubeek, Dorpstraat 16 | ||
Groot Genhout, Kapel | ||
Groot Genhout, Groot Genhouterstraat | ||
Groot Genhout, Kerk | ||
Klein Genhout, Klein Genhouterstraat | ||
Klein Genhout, Klein Genhout | ||
Beek, Kerk | ||
Beek, Hoolstraat | ||
Beek, Zwembad | ||
Neerbeek, Dorpsstraat 39 | ||
Neerbeek, Spaubeekerstraat 2 | ||
Beek, Looiwinkelstraat 63 | ||
Beek, Margrietstraat | ||
Spaubeek, Mauritsstraat | ||
Geleen, Ziekenhuis | ||
Geleen, Kluis | ||
Geleen, Sportpark | ||
Geleen, Rijksweg/Centrum | ||
Geleen, Beekhoverstraat | ||
Geleen, Oranjelaan 54 | ||
Geleen, Oranjelaan/Peschstraat | ||
Geleen, Abshoven | ||
Munstergeleen, Geleenstraat | ||
Munstergeleen, Markt | ||
Munstergeleen, Jongensschool | ||
Sittard, Watersley | ||
Sittard, Leyenbroek | ||
Sittard, Irenelaan | ||
Sittard, Beukeboom | ||
Sittard, Postkantoor | ||
Sittard, Stadsschouwburg | ||
Sittard, Station |
Geschiedenis
Op 24 mei 1982 werd ook bij de VSL de Mobilofoon geïntroduceerd. Dit systeem kan echter niet met dubbele lijnnummers overweg. Deze gelegenheid werd daarom ook aangegrepen om het oerwoud van lijnnummers aan te pakken. Deze lijn kreeg vanaf die datum het nieuwe lijnnummer 63.