Lijn 22 Eupen Gospert - Kelmis Knauf
Voormalige buslijn 22 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Entiteit | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Opvolger(s) | 722, 728 |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Spits (vakantie) | 1-2x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 22 reed van Eupen via Kettenis, Mérols, Raeren, Eynatten, Hauset, Köpfchen en Hergenrath naar Kelmis.
Dienstregeling
- In de spitsuren reden vele extra ritten op trajectdelen.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Eupen, Gospert | ||
Eupen, Markt | ||
Eupen, Bushof | ||
Kettenis, Dorf | ||
Raeren, Mérols | ||
Raeren, Neudorf | ||
Raeren, Botz | ||
Raeren, Eifeler Hof | ||
Raeren, Driesch | ||
Eynatten, Dorf | ||
Eynatten, Berlotte | ||
Lichtenbusch, Lichtenbusch | ||
Hauset, Kirche | ||
Hergenrath, Kirche | ||
Kelmis, Fischenich | ||
Kelmis, Kirche | ||
Kelmis, Knauf |