Lijn 183 Steinfurt Krankenhaus - Laer Holthausen Ehrenmal
Buslijn 183 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Veelkersub |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City Setra S 415 LE Business |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur (deels belbus) |
Spits (vakantie) | 1x/2 uur (deels belbus) |
Dal | 1x/(2) uur (deels belbus) |
Dal (vakantie) | 1x/2 uur (belbus) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 183 rijdt van Steinfurt Borghorst via Laer Ortsmitte naar Laer Holthausen.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden drie ritten vanaf Borghorst Realschule via de haltes Marienschule en Neuer Markt naar Holthausen Ehrenmal waarbij twee ritten als belbus rijden. In de omgekeerde richting rijdt een scholierenrit van Holthausen Ehrenmal naar Borghorst Realschule waarbij vanaf de halte Ehemalige Postamt een versnelde route naar de Nikodemes-Hauptschule wordt gereden. Ook rijdt een scholierenrit van de halte Woord waarbij vanaf de halte Michael-Ende-Schule direct naar de halte Neuer Markt wordt gereden om vervolgens via de Nikodemes-Hauptschule naar Borghorst Realschule te rijden. Tevens rijdt de reguliere rit die bij de vakantiedienstregeling staat beschreven.
- Doordeweeks tussen circa 9:00 en 12:00 uur rijden twee belbusritten met een frequentie van 1x/2 uur van Borghorst Realschule naar Holthausen Markt en van Holthausen Markt naar Steinfurt Krankenhaus. Hierbij wordt de reguliere rout bediend maar wordt de halte Hallenbad in beide richtingen niet bediend en wordt richting Holthausen ook niet via de Nikodemes-Hauptschule gereden.
- In de middag rijdt opnieuw een groot aantal scholierenritten. In de middag rijden drie scholierenritten vanaf Borghorst Realschule waarbij twee ritten via de haltes Marienschule en Borghorst Gymnasium rijden en een rit via Borghorst Gymnasium maar niet via de halte Neuer Markt. Tevens begint een rit bij de halte Borghorst Gymnasium waarbij niet via de halte Neuer Markt wordt gereden. In de omgekeerde richting rijden drie scholierenritten vanaf Holthausen Markt waarbij een rit vanaf de Michael-Ende-Schule via Borghorst Realschule naar de halte Neuer Markt rijdt en een rit vanaf de Michael-Ende-Schule via de Neuer Markt en Borghorst Gymnasium naar Borghorst Realschule. De derde rit rijdt via de haltes Hallenbad en Marienschule naar Borghorst Realschule.
- In de vakanties wordt 1x/2 uur als belbus gereden tussen Steinfurt Marienhospital of Steinfurt Krankenhaus en Holthausen Ehrenmal. De ritten rijden hierbij voor circa 13:00 uur richting Holthausen niet via de haltes Hallenbad en Nikodemes-Hauptschule en richting Borghorst niet via de halte Hallenbad. De laatste rit richting Holthausen bedient ook Borghorst Gymnasium en richting Borghorst rijdt de laatste rit niet via de haltes Hallenbad en Nikodemes-Hauptschule. In de ochtendspits rijdt de eerste rit als vaste lijndienst waarbij vanaf de Michael-Ende-Schule via Borghorst Realschule en Borghorst Gymnasium naar de halte Neuer Markt wordt gereden.
Route
Halte | ||
Steinfurt, Krankenhaus | ||
Steinfurt, Marienhospital | ||
Steinfurt, Borghorst Realschule | ||
Steinfurt, Marienschule | ||
Steinfurt, Hallenbad | ||
Steinfurt, Borghorst Gymnasium | ||
Steinfurt, Nikodemes-Hauptschule | ||
Steinfurt, Borghorst Realschule | ||
Steinfurt, Marienschule | ||
Steinfurt, Gymnasium | ||
Steinfurt, Nikodemes-Hauptschule | ||
Steinfurt, Neuer Markt | ||
Steinfurt, Meerstraße/BWS-Zentrum | ||
Steinfurt, Neuer Markt | ||
Steinfurt, Borghorst Gymnasium | ||
Steinfurt, Borghorst Realschule | ||
Steinfurt, Borghorst Realschule | ||
Steinfurt, Borghorst Gymnasium | ||
Steinfurt, Borghorst Realschule | ||
Steinfurt, Nikodemes-Hauptschule | ||
Steinfurt, Kardinal-von-Galen-Schule | ||
Steinfurt, Michael-Ende-Schule | ||
Steinfurt, Laerstraße | ||
Steinfurt, Herdt | ||
Laer, Schulze-Schenking | ||
Laer, Bettmer | ||
Laer, Borghorster Straße 57 | ||
Laer, Ewaldibach | ||
Laer, Ehemalige Postamt | ||
Laer, Heidenbaum | ||
Laer, Woord | ||
Laer, Heidenbaum | ||
Laer, Hohe Straße | ||
Laer, Holthauser Straße | ||
Laer, Holthausen Ehrenmal |
Geschiedenis
Op 7 januari 2021 werd de halte Erich-Kästner-Schule hernoemd in Michael-Ende-Schule.