Lijn 164 's-Hertogenbosch NS - Dreumel Kerk
Voormalige buslijn 164 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Regio's | Midden-Brabant, Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1986 t/m ... |
Voorganger(s) | 165 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur |
Spits (vakantie) | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 164 reed van 's-Hertogenbosch via Hedel, Velddriel, Kerkdriel, Rossum en Heerewaarden naar Dreumel.
Dienstregeling
- Alem werd alleen in de ochtendspits eenmaal naar 's-Hertogenbosch bediend en in de middagspits tweemaal naar Dreumel.
Route
Route is niet compleet.
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
Hedel, Maas en Waal | ||
Velddriel, Kerk | ||
Kerkdriel, Mgr. Zwijsenplein | ||
Alem, Veerweg | ||
Rossum, Busstation | ||
Heerewaarden, de Buke | ||
Dreumel, Oude Maasdijk | ||
Dreumel, Kerk |
Geschiedenis
Op 1 juni 1986 kregen de ritten 's-Hertogenbosch - Dreumel van lijn 165 voor de duidelijkheid het nieuwe lijnnummer 164. Vermoedelijk bleef deze lijn, net als voorheen onder het oude lijnnummer gebeurde, van maandag t/m zaterdag overdag 1x per 2 uur in beide richtingen rijden. Ook werd een spitsbediening van Alem in de route opgenomen.