Lijn 128 Waremme Gare - Hannut Hôtel de Ville
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 128 in België | |
Vervoerder(s) | Cintra i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE / II / 2 LE / II G Van Hool newA360H Van Hool newA320 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 19:30) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zaterdagavond | 1x/2 uur (tot 18:30) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 128 rijdt van Waremme via Grand-Axhe, Hollogne-sur-Geer, Geer, Lens-Saint-Servais, Lens-Saint-Rémy en Villers-le-Peuplier naar Hannut of van Lens-Saint-Rémy via Poucet naar Hannut.
Dienstregeling
- Van maandag t/m vrijdag in de spits is de uurdienst niet helemaal regelmatig, met intervallen uiteenlopend van 50 tot 80 minuten.
- In aanvulling op deze lijn worden ook enkele ritten tussen Waremme en Hannut gereden door lijn 283.
Route via Poucet
- Op schooldagen rijdt in de ochtendspits één extra rit van Hannut via Poucet naar Lens-Saint-Rémy, met aansluiting op lijn 283 naar Waremme. Ook rijdt vervolgens één extra rit van Lens-Saint-Rémy via Poucet naar Hannut.
- Op schooldagen rijdt in de middagspits één extra rit van Lens-Saint-Rémy via Poucet naar Hannut, met aansluiting van lijn 283 uit Waremme.
Route
Halte | ||
Waremme, Gare | ||
Waremme, Place Longchamps | ||
Waremme, Petit-Axhe | ||
Grand-Axhe, Rue du Bois | ||
Grand-Axhe, Place J. Noville | ||
Grand-Axhe, Rue de Hollogne | ||
Hollogne-sur-Geer, Église | ||
Hollogne-sur-Geer, Pont du Geer | ||
Hollogne-sur-Geer, Poste | ||
Hollogne-sur-Geer, Place du Tombeux | ||
Hollogne-sur-Geer, Route de Darion | ||
Geer, Rue de la Conserverie 22 | ||
Geer, Centre | ||
Geer, Village | ||
Geer, Rue Gérard Waelkens | ||
Lens-Saint-Servais, Rue des Tridaines | ||
Lens-Saint-Servais, Rue H. Bajot | ||
Lens-Saint-Rémy, Église | ||
Lens-Saint-Rémy, Rue des Salmons | ||
Lens-Saint-Rémy, Râperie | ||
Lens-Saint-Rémy, Route du Village | ||
Lens-Saint-Rémy, Quatre Bras | ||
Lens-Saint-Rémy, Petit Marais | ||
Lens-Saint-Rémy, Blehen | ||
Villers-le-Peuplier, Crokin | ||
Villers-le-Peuplier, Grotte | ||
Villers-le-Peuplier, Station Aral | ||
Poucet, Route de Trognée | ||
Poucet, La Forge | ||
Hannut, Rue des Combattants | ||
Hannut, Gendarmerie | ||
Hannut, Gare | ||
Hannut, Rue Joseph Wauters | ||
Hannut, Place Henri Hallet | ||
Hannut, Hôtel de Ville |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanaf 1 september 2017 ging de extra ochtendrit van Hannut via Poucet naar Lens-Saint-Rémy ook terugrijden van Lens-Saint-Rémy via Poucet naar Hannut.
Op 1 mei 2019 werd in Hannut de nieuwe halte Rue des Combattants aan de route toegevoegd.