Categorie:Vervoerregio Kempen
Pagina’s in categorie "Vervoerregio Kempen"
Deze categorie bevat de volgende 78 pagina’s, van in totaal 78.
1
2
- Lijn 2 Mol, Achterbos Kerk - Europawijk
- Lijn 2 Turnhout, Markt - Den Brand
- Lijn 200 Turnhout Markt - Kasterlee Dorp
- Lijn 209 Mol, Station - Lidwina Stichting
- Lijn 210 Turnhout Markt - Herentals Station
- Lijn 212 Turnhout Markt - Herentals Station
- Lijn 213 Turnhout Markt - Vorselaar Van Roeyinstituut
- Lijn 219 Poederlee Lichtaartsesteenweg - Vorselaar Van Roeyinstituut
- Lijn 220 Wiekevorst Kerk - Aarschot Station
- Lijn 221 Aarschot Bekaf - Heultje Kerk
- Lijn 223 Herentals Station - Hulshout Kerk
- Lijn 23 Mol Station - Meerhout Markt Dorp
3
- Lijn 329 Geel Station - Aarschot Bekaf
- Lijn 32b Herentals Station - Leuven Station
- Lijn 33 Turnhout Station - Herentals Station
- Lijn 380 Geel Station - Reusel Nederlandse Grens
- Lijn 381 Geel Station - Oud-Turnhout Dorp
- Lijn 390 Reusel Nederlandse Grens - Mol TISP
- Lijn 391 Mol Station - Arendonk Gemeentehuis
4
- Lijn 400 Rijkevorsel Sint-Jozef - Hoogstraten 't Spijker
- Lijn 415 Antwerpen Rooseveltplaats - Turnhout Warande
- Lijn 416 Antwerpen Rooseveltplaats - Turnhout Markt
- Lijn 417 Antwerpen Rooseveltplaats - Turnhout Markt
- Lijn 418 Antwerpen Rooseveltplaats - Herentals Station
- Lijn 427 Antwerpen Rooseveltplaats - Herentals Station
- Lijn 429 Antwerpen Rooseveltplaats - Herentals Station
- Lijn 430 Hoogstraten van Aertselaerplein - Reusel Busstation
- Lijn 431 Turnhout Warande - Rijkevorsel Kerk
- Lijn 432 Arendonk Pelgrimsplein - Brecht Station Noorderkempen
- Lijn 433 Turnhout Markt - Hoogstraten Van Aertselaerplein
- Lijn 434 Turnhout Warande - Hoogstraten Van Aertselaerplein
- Lijn 435 Turnhout Station - Vosselaar Dorp
- Lijn 439 Turnhout Markt - Meersel-Dreef Nieuwe Dreef
- Lijn 449 Oostmalle Busstation - Vorselaar Van Roeyinstituut
- Lijn 450 Tilburg Centraal Station - Turnhout Station
- Lijn 451 Turnhout Station - Goirle Natuurpoort Roovertsche Leij
- Lijn 455 Baarle-Hertog Zondereigen Kerk - Arendonk College
- Lijn 456 Goirle Natuurpoort Roovertsche Leij - Arendonk Gemeentehuis
- Lijn 457 Weelde Steenweg op Zondereigen - Hoogstraten 't Spijker
- Lijn 458 Goirle Natuurpoort Roovertsche Leij - Hoogstraten VITO
- Lijn 459 Ravels Vaart - Hoogstraten Kerk
- Lijn 460 Turnhout Station - Baarle-Nassau Sint Janstraat
- Lijn 461 Turnhout Station - Baarle-Nassau Schaluinen
- Lijn 470 Turnhout Station - Mol Ginderbroek
- Lijn 473 Turnhout Station - Mol Gemeenschapsschool
- Lijn 481 Vorselaar Dorp - Hoogstraten 't Spijker
- Lijn 482 Hoogstraten Van Aertselaerplein - Westmalle Mariagaarde
- Lijn 483 Oostmalle Busstation - Hoogstraten 't Spijker
- Lijn 490 Turnhout Station - Geel Ziekenhuis
5
- Lijn 54 Herentals Station - Tessenderlo Groenstraat
- Lijn 541 Herentals Station - Westerlo De Merodedreef
- Lijn 543 Westerlo Merodedreef - Morkhoven Station
- Lijn 544 Herentals Station - Tongerlo Tongelsbos
- Lijn 545 Westerlo De Merodedreef - Averbode Dorp
- Lijn 568 Hulshout Kerk - Westerlo Dorp
- Lijn 592 Herentals Station - Westmalle Mariagaarde