Categorie:Vervoerregio Antwerpen
Pagina’s in categorie "Vervoerregio Antwerpen"
Deze categorie bevat de volgende 135 pagina’s, van in totaal 135.
1
- Lijn 1 Antwerpen, Zuid - P+R Luchtbal
- Lijn 1 Lier Ceciliastraat - Broechem Van Den Nestlaan
- Lijn 10 Hoboken Schoonselhof - Wijnegem Fortveld
- Lijn 11 Antwerpen Melkmarkt - Berchem Groenenhoek
- Lijn 12 Antwerpen, Centraal Station - Sportpaleis
- Lijn 13 Antwerpen Opera - Hoboken Polderstad
- Lijn 133 Schelle Tolhuisstraat - Kontich Kerk
- Lijn 14 Antwerpen Opera - Hemiksem Kruishoevewijk
- Lijn 140 Hoboken Polderstad - Wijnegem Shopping Center
- Lijn 141 Hoboken Polderstad - Wijnegem Shopping Center
- Lijn 15 Antwerpen Linkeroever - Boechout P+R Boechout
- Lijn 154 Lier Industriestraat - Kessel Ringstraat
- Lijn 17 Antwerpen Brouwersvliet - Edegem UZ
- Lijn 180 Antwerpen Groenplaats - Aartselaar De Bonte Koe
- Lijn 181 Antwerpen Groenplaats - Rumst Busstation
- Lijn 182 Antwerpen Groenplaats - Boom Station
- Lijn 183 Antwerpen Groenplaats - Niel Maria Boodschap
- Lijn 19 Deurne, Sportpaleis - Drakenhoflaan
- Lijn 191 Antwerpen Centrum - Rumst Busstation
2
- Lijn 2 Hoboken Lelieplaats - Merksem P+R Merksem
- Lijn 2 Hoboken Lelieplaats - Wilrijk Julius de Geyterstraat
- Lijn 2 Lier Station - Duffel Station
- Lijn 20 Antwerpen Rooseveltplaats - Borsbeek J. Reusenslei
- Lijn 21 Antwerpen Rooseveltplaats - Wilrijk Aquafin
- Lijn 22 Antwerpen Groenplaats - Edegem UZ
- Lijn 23 Antwerpen, Centraal Station - Noorderplaats
- Lijn 24 Antwerpen Havenhuis - Borsbeek Silsburg
- Lijn 243 Broechem Van den Nestlaan - Kontich Sint-Ritacollege
- Lijn 257 Boom Station - Dendermonde Station
- Lijn 269 Boom RMS - Dendermonde Station
- Lijn 27 Sint-Amands Station - Dendermonde Station
- Lijn 290 Antwerpen Zuid - Boom Markt
- Lijn 294 Aartselaar Gemeentehuis - Boom RMS 1
- Lijn 295 Antwerpen Zuid - Boom Station
- Lijn 298 Berchem Station - Boom Station
3
- Lijn 3 Lier Station - Emblem Grimmarastraat
- Lijn 3 Zwijndrecht P+R Melsele - Merksem P+R Merksem
- Lijn 30 Antwerpen, Zuidstation - AZ Stuivenberg
- Lijn 31 Sint-Niklaas Waasland Shopping - Doel Dorp
- Lijn 32 Antwerpen Rooseveltplaats - Edegem Sint-Goriksplein
- Lijn 33 Hoboken Moretusburg - Antwerpen P+R Luchtbal
- Lijn 35 Lier Veemarkt - Edegem UZ
- Lijn 351 Lier Station - Boom Station
- Lijn 359 Lier Station - Wilrijk Jules Moretuslei
- Lijn 36 Antwerpen, Vuylstekelaan - IGLO
- Lijn 38 Antwerpen, Zuidstation - Schijnpoort
4
- Lijn 4 Hoboken Lelieplaats - Berchem Groenenhoek
- Lijn 404 Wijnegem Schijnbeemden - Zandhoven VTI
- Lijn 406 Zandhoven Dorp - Oostmalle Kapel RMS
- Lijn 408 Zandhoven Dorp - Hoogstraten 't Spijker
- Lijn 410 Antwerpen Rooseveltplaats - Turnhout Markt
- Lijn 411 Zandhoven Dorp - Oostmalle Busstation
- Lijn 412 Zandhoven Dorp - Sint-Job-in-'t-Goor Lochtenbergplein
- Lijn 414 Halle Eikenlaan - Zandhoven VTI
- Lijn 419 Zandhoven Dorp - Turnhout Markt
- Lijn 420 Antwerpen Station Berchem - Herentals Station
- Lijn 421 Antwerpen Station Berchem - Herentals Station
- Lijn 422 Antwerpen Station Berchem - Lier Veemarkt
- Lijn 424 Schilde Brasschaatsebaan - Zandhoven VTI
- Lijn 428 Lier Veemarkt - Vorselaar Dorp
- Lijn 436 Brecht Biest - Loenhout Kerk
- Lijn 440 Oostmalle Busstation - Brecht Station Noorderkempen
- Lijn 441 Essen Schaapsbaan - Wuustwezel Stella Matutina
- Lijn 442 Sint-Lenaarts Kerk - Kalmthout Gitok 2
- Lijn 443 Sint-Job-in-'t-Goor Instituut Kristus Koning - Kalmthout Gitok 2
- Lijn 444 Wuustwezel Dorp - Essen College
- Lijn 445 Brasschaat Kerk Bredabaan - Kalmhout Gitok 2
- Lijn 446 Nieuwmoer Spreeuwstraat - Oostmalle RMS
- Lijn 447 Essen Hoek - Wuustwezel Stella Matutina
- Lijn 448 Brecht Biest - Essen College
5
- Lijn 5 Antwerpen Linkeroever - Wijnegem Fortveld
- Lijn 500 Antwerpen Zuid - Mechelen Station
- Lijn 503 Wilrijk, Centrum - Terbekehof
- Lijn 508 Mechelen Station - Aartselaar Gemeentehuis
- Lijn 51 Berchem Station - Vremde Don Bosco
- Lijn 52 Berchem Station - Duffel Station
- Lijn 53 Berchem Station - Duffel Station
- Lijn 555 Lier Station - Rumst Busstation
- Lijn 570 Lier Station - Berlaar Heikant
- Lijn 571 Lier Station - Berlaar Berlaar-Heikant
6
- Lijn 6 Antwerpen, P+R Olympiade - P+R Luchtbal
- Lijn 600 Antwerpen Rooseveltplaats - Hoogstraten Van Aertselaerplein
- Lijn 601 Antwerpen Rooseveltplaats - Sint-Job-in-'t-Goor Instituut Kristus Koning
- Lijn 602 Antwerpen Rooseveltplaats - Meersel-Dreef Nieuwe Dreef
- Lijn 607 Sint-Job-in-'t-Goor Logtenbergplein - Oostmalle Busstation
- Lijn 608 Sint-Job-in-'t-Goor Instituut Kristus Koning - Hoogstraten Van Aertselaerplein
- Lijn 610 Antwerpen Rooseveltplaats - Oelegem Kerk
- Lijn 618 's-Gravenwezel Oudaen - Oostmalle Busstation
- Lijn 619 Oelegem Rundvoortstraat - Oostmalle Busstation
- Lijn 620 Antwerpen Rooseveltplaats - Hoogstraten Van Aertselaerplein
- Lijn 621 Antwerpen Rooseveltplaats - Sint-Job-in-'t-Goor Kristus Koning
- Lijn 629 Schoten Gemeentehuis - Oostmalle RMS
- Lijn 640 Antwerpen Rooseveltplaats - Loenhout Kerk
- Lijn 641 Antwerpen Rooseveltplaats - Wuustwezel Stelplaats
- Lijn 642 Antwerpen Rooseveltplaats - Brasschaat Maria ter Heide
- Lijn 649 Brasschaat Dr. Roosensplein - Hoogstraten Van Aertselaerplein
- Lijn 65 Kapellen Vredenburch - Merksem Kerkhof
- Lijn 659 Merksem Kapelsesteenweg - Hoogstraten Van Aertselaerplein
- Lijn 66 Antwerpen P+R Luchtbal - Schoten Kasteeldreef
- Lijn 67 Essen Station - Kapellen Dorp
- Lijn 671 Zandvliet Stelplaats - Kalmthout Gitok 2
- Lijn 674 Stabroek Dorp - Essen College
- Lijn 675 Stabroek Dorp - Wuustwezel Stella Matutina
- Lijn 676 Essen Station - Kapellen Dorp
- Lijn 679 Essen Station - Hoogstraten Van Aertselaerplein
7
- Lijn 7 Antwerpen Eilandje - Mortsel Terminus
- Lijn 70 Antwerpen Rooseveltplaats - Zandvliet Stelplaats
- Lijn 707 Merksem Stella Maris - Zandvliet Stelplaats
- Lijn 718 Antwerpen P+R Luchtbal - Stabroek PITO
- Lijn 719 Antwerpen Rooseveltplaats - Stabroek PITO
- Lijn 72 Antwerpen Rooseveltplaats - Putte Moretuslei
- Lijn 730 Antwerpen P+R Luchtbal - Brasschaat De Golf
- Lijn 760 Antwerpen, Noorderdokken - Bevrijdingsdok
- Lijn 761 Antwerpen, Noorderdokken - Luithagen
- Lijn 762 Antwerpen, P+R Luchtbal - CMB
- Lijn 764 Antwerpen, P+R Luchtbal - Van Cauwelaertsluis
- Lijn 780 Hoevenen Markt - Wijnegem Shopping Center
- Lijn 781 Hoevenen Markt - Brasschaat De Golf