Lijn 10 Hilversum Station - Amersfoort Hellestraat
Voormalige buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | Tensen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ...t/m 3 juni 1973 |
Opvolger(s) | 70 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 10 reed van Hilversum via Baarn, Soestdijk en Soest naar Amersfoort.
Dienstregeling
- De helft van de ritten reden vanaf en tot Baarn.
- Één rit per dag begon te Soestdijk.
- Één rit op zondag begon op de halte Soestdijk, Nieuwerhoek en reed dan via de halte Soestdijk, Raadhuis naar Amersfoort. Van maandag tot en met zaterdag reed deze rit de volledige route zonder de halte Soestdijk, Raadhuis te bedienen.
- Enkele ritten begonnen en eindigden bij Soest, Garage Tensen.
Route
Halte | ||
Hilversum, Station | ||
Hilversum, Hoge Vuurscheweg | ||
Baarn, Station | ||
↓ | Soestdijk, Nieuwerhoek | |
Soestdijk, Raadhuis | ||
Soest, Molenstraat/Nieuweweg | ||
Soest, Zuid | ||
Soest, Garage Tensen | ||
Amersfoort, Birkhoven | ||
Amersfoort, Station | ||
Amersfoort, Hellestraat |