Lijn 61 Arnhem Centraal Station - Zevenaar Station NS (1982-1984)
Voormalige buslijn 61 | |
Vervoerder(s) | GSM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 2 juni 1984 |
Opvolger(s) | 61 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 4-5x/dag |
Lijn 61 was een buslijn tussen station Arnhem, Westervoort, Duiven, Loo, Groessen en station Zevenaar.
Lijn 61 reed van maandag tot en met zaterdag overdag eenmaal per uur. 's Avonds werd onregelmatig gereden, zeker in de richting van Arnhem. Op zondag reden vier ritten van Zevenaar naar Arnhem, allemaal aan het eind van de middag of 's avonds, ongeveer in een twee-uurdienst. In omgekeerde richting reden vijf ritten, waarvan eentje ook aan het eind van de ochtend.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Gele Rijdersplein | ||
↑ | Arnhem, Willemsplein | |
↓ | Arnhem, Velperplein V&D | |
↑ | Arnhem, Velperplein P.N.B.A. | |
Arnhem, Schouwburg | ||
Arnhem, Parkstraat | ||
Arnhem, Statenlaan | ||
Arnhem, Sint Pauluskerk | ||
Arnhem, Hugo de Grootstraat | ||
Arnhem, Neproma | ||
Arnhem, Blankenweg | ||
Arnhem, Steenfabriek | ||
Westervoort, Gemeentehuis | ||
Westervoort, Vredenburg | ||
Westervoort, Sporthal de Pals | ||
Westervoort, Broeklanden | ||
Westervoort, Vrouwenslag | ||
Westervoort, Rivierweg | ||
Westervoort, Driegaarden | ||
Duiven, Den Eng | ||
Duiven, Thuvine | ||
Duiven, Kennedystraat | ||
Duiven, Overweg | ||
Loo, Janssen Viersprong | ||
Loo, Het Hoogeveld | ||
Loo, Boekhorst | ||
Loo, Hugen | ||
Loo, Walraven | ||
Loo, Vossendel | ||
Groessen, Hoenholt | ||
Groessen, Wolters | ||
Groessen, Aleven | ||
Groessen, De Stokhors | ||
Groessen, Dorp | ||
Groessen, de Aa | ||
Zevenaar, Ooy | ||
Zevenaar, Methe | ||
Zevenaar, Mozartlaan | ||
Zevenaar, Maatjes | ||
Zevenaar, Buitenmolen | ||
Zevenaar, W. de Zwijgerlaan | ||
Zevenaar, Station NS |
Geschiedenis
Op 3 juni 1984 is lijn 61 verder gaan rijden naar Zeddam. Dit traject werd overgenomen van lijn 62.