Lijn 166 's-Hertogenbosch NS - Raamsdonksveer Busstation
Voormalige buslijn 166 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Regio | Midden-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 27 mei 1990 t/m ... |
Voorganger(s) | 166 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/avond |
Koopavond | 2x/avond |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur (ook avond) |
Lijn 166 reed van 's-Hertogenbosch via Hedel, Ammerzoden, Well, Aalburg, Genderen, Eethen, Meeuwen, Dussen en Hank naar Raamsdonksveer.
In de middaguren werd vanaf 1330 2x/uur tussen 's-Hertogenbosch en Aalburg gereden. In het weekend werd alleen tussen 's-Hertogenbosch en Well gereden.
Route
De routestrip is onvolledig. De cursieve haltenamen zijn gebaseerd op een plattegrond. Als naam is de huidige haltenaam gebruikt, maar dit hoeft niet correct te zijn.
Halte | ||
's-Hertogenbosch, NS | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
Hedel, Blankenstein | ||
Ammerzoden, Ammerstraat | ||
Well, Dorpstraat | ||
Aalburg, Polstraat | ||
Aalburg, Kromme Nol | ||
Genderen, Kelderstraat | ||
Eethen, Provinciale Weg | ||
Meeuwen, "Rust Wat" | ||
Dussen, Vrijheidsplein | ||
Hank, Beatrixstraat | ||
Raamsdonksveer, Keizersveer | ||
Raamsdonksveer, ? | ||
Raamsdonksveer, ? | ||
Raamsdonksveer, ? | ||
Raamsdonksveer, Breetweerlaan | ||
Raamsdonksveer, Hooipolder | ||
Raamsdonksveer, Busstation |
Geschiedenis
- Op 27 mei 1990 werd de route op weekdagen verlengd van Well naar Raamsdonksveer.
Deze verlenging werd op 24 mei 1998 ongedaan gemaakt. Lijn 166 reed toen weer tussen 's-Hertogenbosch en Well.