Lijn 93 Warzée Dépôt TEC - Esneux Ecole communale
Streekbuslijn 93 in België Bekijk de voormalige lijnen 93 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 0-3x/dag |
Spits (vakantie) | 1-2x/dag |
Dal | 1-3x/dag |
Dal (vakantie) | 1x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 93 rijdt van Warzée naar Esneux.
Route
Halte | ||
Warzée, Dépôt TEC | ||
Warzée, Eglise | ||
Warzée, Ponsay bas | ||
Warzée, Ponsay haut | ||
Ouffet, Grand-Place | ||
Ouffet, I.L.C. | ||
Ouffet, Rue Cuvelier | ||
Ouffet, Athénée | ||
Ouffet, Carrefour | ||
Ouffet, Sentier de Maroye | ||
Vien, Viegeay | ||
Vien, Les Floxhes | ||
Vien, Place des Etangs | ||
Vien, Rue de l'Ourthe | ||
Vien, Carrière | ||
Vien, Rue St-Roch | ||
Anthisnes, Route de Vien | ||
Anthisnes, Vieux Château | ||
Anthisnes, Coupole | ||
Anthisnes, Rue Falloise | ||
Hody, Rue H. Fays | ||
Hody, Rond-point Kennedy | ||
Tavier, A l'Abbaye | ||
Ellemelle, Garage Gerday | ||
Ellemelle, Centre | ||
Ellemelle, Rue Verlée N°34 | ||
Tavier, Xhos | ||
Tavier, Moulin | ||
Tavier, Ouchenée | ||
Tavier, Eglise | ||
Tavier, Tultay | ||
Limont, Rue Del Creu | ||
Limont, Spineux | ||
Limont, Hestreux | ||
Villers-aux-Tours, Chemin de Targnon | ||
Hody, Route de Villers-aux-Tours | ||
Villers-aux-Tours, Valuchamps | ||
Villers-aux-Tours, Route de Hestreux | ||
Villers-aux-Tours, Salle l'Espoir | ||
Villers-aux-Tours, Fond Chainay | ||
Esneux, Ry d'Oneux | ||
Esneux, Carrière | ||
Esneux, Champay | ||
Esneux, Terrain de Football | ||
Esneux, Avenue Montefiore | ||
Esneux, Pont d'Esneux | ||
Esneux, Athénée | ||
Esneux, Ecole communale |