Lijn 56 Amersfoort Station - Doorn De Wijngaard
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 03:57 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 56 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 56 reed van Amersfoort via Soesterberg, Zeist en Driebergen naar Doorn.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amersfoort, Station | ||
Amersfoort, Van Heemskerklaan | ||
Soesterberg, 't Zwaantje | ||
Zeist, Geroplein | ||
Zeist, Busstation | ||
Zeist, Rond | ||
Driebergen, Station Driebergen-Zeist | ||
Driebergen, Dorp | ||
Doorn, Postkantoor | ||
Doorn, De Wijngaard |