Lijn 48 Waardenburg Busstation - Poederoijen Dorpsweg
Voormalige buslijn 48 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 2 juni 1985 t/m onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x per 2 uur |
Dal | 1x per 2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x per 2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 48 is een voormalige streekbus van Waardenburg naar Poederoijen via ondermeer Ammerzoden en Aalst.
In de dienstregeling '84/'85 reed lijn 48 tot de halte Rabobank in Poederoijen. Deze reed niet via Aalst maar een route via Brakel.
Per 2 juni 1985 werd lijn 48 uitgebreid met ritten tussen Waardenburg en Poederoijen die een andere route via onder meer Aalst reden. Het eindpunt werd verlegd of hernoemd naar de halte Dorpsweg. De ritten van lijn 48 via Aalst en van de stadsdienst Zaltbommel werden in het begin in een tabel opgenomen.
Lijn 48 ging 1x per 2 uur rijden. Samen met lijn 48 via Brakel werd dit verdicht tot een uurdienst tussen Waardenburg en Poederoijen (via verschillende routes) en in Zaltbommel werd op een deel van het traject samen met de stadsdienst in een halfuursdienst gereden.
Vanaf de dienstregeling '86/'87 werden drie tabellen voor de streeklijnen gebruikt. Een voor het traject Tiel - Waardenburg - Zaltbommel, een voor het traject Waardenburg - Zaltbommel - Brakel - Poederoijen en een voor het traject Waardenburg - Zaltbommel - Aalst - Poederoijen. De ritten vanuit Tiel reden echter nog steeds gewoon tot Poederoijen via Brakel zoals aan de omloopnummers te zien was. Het eindpunt werd wederom veranderd, dit keer naar de M. v. Rossumweg.
Route
Route is niet volledig
Halte | ||
Waardenburg, Busstation | ||
Zaltbommel, Station N.S. | ||
Zaltbommel, Gamerenseweg | ||
Zaltbommel, Nieuw Tijningen | ||
Bruchem, Wamazo | ||
Kerkwijk, Raadhuis | ||
Ammerzoden, Ammerstraat | ||
Well, Bernseweg | ||
Wellseind, Wellseind | ||
Delwijnen, Centrum | ||
Wellseind, Wellseind | ||
Nederhemert, Brandweer | ||
Aalst, Centrum | ||
Poederoijen, Dorpsweg |