Lijn 173 Empe Trepkensweide - Twello Station
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:42 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 173 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Fiat Ducato |
Periode | t/m 24 maart 2012 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (belbus) |
Dal | 1x/uur (belbus) |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur (belbus) |
Zondag | 1x/uur incl. avond (belbus) |
Lijn 173 reed van Empe via Voorst, Bussloo, Wilp en Posterenk naar Twello. Deze lijn reed op afroep.
Route
Halte | ||
Empe, Trepkensweide | ||
Voorst, Station Voorst-Empe | ||
Voorst, Huize De Beele | ||
Voorst, Huize Enkstein | ||
Voorst, Klarenbeekseweg | ||
Gietelo, De Nieuwenhof | ||
Bussloo, Bussloselaan | ||
Bussloo, Begraafplaats | ||
Wilp, Molenallee | ||
Wilp, De Lathmer | ||
Wilp, Carpoolplaats | ||
Posterenk, Wilper Korenmolen | ||
Twello, Gemeentehuis | ||
Twello, Station NS |
Historie
Lijn 173 werd geïntroduceerd met ingang van de dienstregeling 2007 toen de stationslijnen 111 van Apeldoorn naar Deventer en 114 van Apeldoorn naar Zutphen werden opgeheven, welke onder andere door Twello, Voorst, Empe kwamen.
Ze werden vervangen door de lijnen 170 t/m 173 welke in het gebied rijden tussen de stations Voorst-Empe, Twello en Deventer.