Zoekresultaten
Maak de pagina "Station Baarn" op deze wiki! Zie ook de lijst met gevonden zoekresultaten
Overeenkomst met onderwerp
- |route=Baarn - Soestdijk - Soest - Soestduinen - Soesterberg - Huis ter Heide - De Bilt '''Lijn 17''' reed van Baarn via Soestdijk, Soest, Soestduinen, Soesterberg, Huis ter Heide en De Bilt n1 kB (140 woorden) - 16 mei 2017 20:53
- |route=Bussum - Crailoo - Laren - Eemnes - Baarn |opvolger=[[Lijn 36 Amsterdam Van Musschenbroekstraat - Baarn Station|36]]1 kB (175 woorden) - 14 apr 2020 20:41
- #DOORVERWIJZING [[Lijn 112 Baarn Station - Bunschoten Blauw Reiger]]68 bytes (8 woorden) - 19 okt 2017 20:01
- |route=Spakenburg - Bunschoten - Baarn |voorganger=[[Lijn 572 Soest Soestdijk Noord - Amersfoort Station Vathorst|572]]2 kB (284 woorden) - 26 nov 2022 19:05
- |route=Baarn - Eemnes |voorganger=[[Lijn 573 Soest Station Zuid - Blaricum Tergooi Ziekenhuis|573]]2 kB (249 woorden) - 26 nov 2022 19:05
Overeenkomst met inhoud
- * Tussen [[Nieuw Amsterdam]] en [[Emmen]] opent station [[Emmen Bargeres]]. * Tussen [[Hengelo]] en [[Oldenzaal]] opent station [[Hengelo Oost]].4 kB (496 woorden) - 30 aug 2023 23:01
- |station=Baarn39 bytes (3 woorden) - 26 jan 2010 21:19
- | [[Lijn 1 Soest, Station Soest-Zuid - Soestdijk Noord|Station Soest Zuid - Smitsveen-West - Klaarwater - Soestdijk Noord]] ...Noord - Station Soest-Zuid|Soestdijk Noord - Soestdijk - Smitsveen-Oost - Station Soest Zuid]]6 kB (757 woorden) - 21 apr 2021 13:56
- |route=Hilversum - Baarn - Soest - Amersfoort - Leusden |voorganger=[[Lijn 70 Amersfoort Centraal Station - Hilversum Station (2001 - 2004)|70]]5 kB (640 woorden) - 13 mrt 2021 17:36
- '''Lijn 72''' reed van Soest via Baarn en Bunschoten naar Spakenburg. {{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Baarn, Lt. Gen. Van Heutzlaan}}2 kB (202 woorden) - 11 jan 2024 19:27
- '''Lijn 73''' reed van Soest via Baarn naar Eemnes. {{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Baarn, Lt Gen. Van Heutzlaan}}2 kB (224 woorden) - 21 mrt 2021 19:24
- === Nieuw station === * Aan de lijn [[Lelystad Centrum]] - [[Weesp]] wordt per 1 februari 1996 station [[Almere Parkwijk]] geopend.4 kB (591 woorden) - 21 dec 2019 15:44
- {{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsSr}} | Baarn }} ...eze trein tot Amersfoort Schothorst. Vanaf 27 mei 2006 werd tot het nieuwe station Amersfoort Vathorst gereden.2 kB (227 woorden) - 21 dec 2019 15:47
- |voorganger=[[Lijn 136 Amsterdam Van Musschenbroekstraat - Hilversum Station|136]] {{RouteRijStation| {{Rimg|rsTr}} | Bussum|Naarden-Bussum|Bussum, Station}}8 kB (926 woorden) - 9 mei 2024 22:19
- ...nlaan - Diaconessen Ziekenhuis|Kerkelanden - Zeeheldenkwartier - Centrum - Station - Ziekenhuis]] | [[Lijn B Hilversum, Diaconessen Ziekenhuis - Van Campenlaan|Ziekenhuis - Station - Centrum - Noord - Erfgooiers]]16 kB (2.304 woorden) - 6 jun 2024 20:56
- |route=Utrecht - De Bilt - Soesterberg - Soestduinen - Soest - Soestdijk - Baarn |voorganger=[[Lijn 17 Utrecht Centraal Station - Baarn Station|17]]3 kB (409 woorden) - 20 dec 2020 20:45
- |route=Baarn → Bunschoten → Spakenburg → Bunschoten → Baarn |opvolger=[[Lijn 112 Baarn Station NS - Bunschoten Blauw Reiger|112]]2 kB (182 woorden) - 13 mrt 2024 23:54
- |route='''Baarn:''' Station - Centrum - Zandvoort - Componistenwijk |stad=Baarn2 kB (271 woorden) - 19 feb 2016 23:38
- |route=Baarn - Soestdijk - Soest |voorganger=[[Lijn 11 Baarn Station - Soest Overhees|11]]1 kB (199 woorden) - 20 dec 2020 20:46
- ...trum -> Vaartweg -> Centrum -> Station -> Oost -> Erfgooiers -> Centrum -> Station]] ...trum -> Erfgooiers -> Oost -> Station -> Centrum -> Vaartweg -> Centrum -> Station]]6 kB (903 woorden) - 6 jun 2024 21:52
- ...trum -> Vaartweg -> Centrum -> Station -> Oost -> Erfgooiers -> Centrum -> Station]] ...trum -> Erfgooiers -> Oost -> Station -> Centrum -> Vaartweg -> Centrum -> Station]]10 kB (1.416 woorden) - 6 jun 2024 21:54
- ...trum -> Vaartweg -> Centrum -> Station -> Oost -> Erfgooiers -> Centrum -> Station]] ...trum -> Erfgooiers -> Oost -> Station -> Centrum -> Vaartweg -> Centrum -> Station]]9 kB (1.310 woorden) - 6 jun 2024 21:56
- | [[Lijn 1 Hilversum, Station - Kerkelanden|Station - Centrum - Kerkelanden]] | [[Lijn 2 Hilversum, Station - Erfgooierskwartier|Station - Lieberg - Erfgooierskwartier]]8 kB (1.146 woorden) - 30 apr 2024 22:53
- ...sum Station NS|136]], [[Lijn 137 Amsterdam Station Holendrecht - Hilversum Station NS|137]] {{RouteRijStation | {{Rimg|0sTr}} | Hilversum|Hilversum|Hilversum, Station}}5 kB (644 woorden) - 3 feb 2024 18:23
- *Tijdens de spitsuren wordt 2x/uur gereden tussen Hilversum en Baarn. {{RouteRijStation| {{Rimg|0sTr}} | Hilversum|Hilversum|Hilversum, Station}}6 kB (687 woorden) - 3 feb 2024 18:24
(vorige 20 | volgende 20) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.