Zoekresultaten
Maak de pagina "BBA Dienstregeling 1977/1978" op deze wiki! Zie ook de lijst met gevonden zoekresultaten
- '''BBA''' (volledig: N.V. ''Brabantsche Buurtspoorwegen en Autodiensten'') is een .... Tevens was het bedrijf eigenaar van enkele taxiondernemingen in Brabant. BBA was sinds 2001 onderdeel van [[Veolia Transport|Veolia Transport Nederland]26 kB (3.755 woorden) - 16 jan 2024 13:46
- |vervoerder=[[Zuidooster]] (1973-1994)<br>[[Hermes]] (1995-2002)<br>[[BBA]] (2002) In de [[Zuidooster dienstregeling 1973/1974|dienstregeling 1973/1974]] is deze lijn inmiddels omgenummerd naar lijn 21, hetgeen in 19729 kB (3.703 woorden) - 21 apr 2024 14:24
- |vervoerder=[[Zuidooster|ZO (''1978 - 1994'')]],<br>[[Hermes|Hermes (''1995 - 2000'')]] |periode=1 oktober 1978 t/m 27 mei 200013 kB (1.673 woorden) - 6 jul 2020 19:33
- |vervoerder=[[Vitesse]] (-1948)<br/>[[Zuidooster]] (1949-1978) |periode= minimaal 30 juli 1945 t/m 30 september 197818 kB (2.215 woorden) - 8 aug 2021 17:40
- ...sch naar Oss. Deze ritten begonnen bij Café v.d. Heyden. Per [[Zuidooster dienstregeling 1962/1963|30 september 1962]] vervielen deze ritten. .../1972|23 mei 1971]] ging Zuidooster de verbinding in het geheel verzorgen. BBA reed nog slechts op de verbinding [[Lijn 57 Eindhoven N.S.-Busstation - Ude5 kB (704 woorden) - 15 okt 2022 23:24
- In de [[Zuidooster dienstregeling 1957/1958|dienstregeling 1957/1958]] reed [[Lijn 14 's-Hertogenbosch Station - Ooijen Heilig Hartbee In de [[Zuidooster dienstregeling 1961/1962|dienstregeling 1961/1962]] was de route naar Ooijen inmiddels vervallen en reed lijn 16 1x9 kB (1.097 woorden) - 6 jul 2020 19:06
- |periode=i.i.g. 1 oktober 1961 t/m 30 september 1978 ==Voormalige route op 22 mei 1977==16 kB (1.822 woorden) - 27 mrt 2021 21:19
- |periode=15 november 1946 t/m 30 september 1978 In de [[Zuidooster dienstregeling 1961/1962|dienstregeling 1961/1962]] reed lijn 11 een uurdienst op het gehele traject. Samen met [[L7 kB (792 woorden) - 9 aug 2021 21:27
- |periode=15 november 1946 t/m 30 september 1978 In de [[Zuidooster dienstregeling 1961/1962|dienstregeling 1961/1962]] reed lijn 12 een uurdienst op het gehele traject. Samen met [[L7 kB (840 woorden) - 9 aug 2021 21:28
- .... 1 oktober 1961 t/m 28 september 1974<br>17 oktober 1976 t/m 30 september 1978 ...ussen Eindhoven en Oirschot tot het begin van de avond. Vanaf [[Zuidooster dienstregeling 1962/1963|30 september 1962]] werd in de spitsuren de halfuursdienst verlen11 kB (1.297 woorden) - 30 dec 2019 14:43
- |periode=i.i.g. 1 oktober 1961 t/m 30 september 1978 |opvolger=[[Lijn 54 's-Hertogenbosch Station - Eindhoven Station|54 (BBA)]]11 kB (1.302 woorden) - 30 dec 2019 14:44
- |periode=... t/m 30 september 1978 In de [[Zuidooster dienstregeling 1968/1969|dienstregeling 1968/1969]] reed lijn 14 zeer onregelmatig. Op zondagen reed lijn 14 in een5 kB (638 woorden) - 30 sep 2016 18:07
- ...liep van 17 oktober 1976 t/m [[Zuidooster dienstregeling 1977/1978|21 mei 1977]]. ...ren 60]] nog wel het geval was. In Eindhoven werkte Zuidooster samen met [[BBA]] en [[Eerste Meierijsche Autobedrijf|EMA]] in het [[OVE]] (Openbaar Vervoe16 kB (2.451 woorden) - 2 feb 2024 00:40
- ...dig van 22 mei 1977 t/m [[Zuidooster dienstregeling 1978/1979|30 september 1978]]. ...ren 60]] nog wel het geval was. In Eindhoven werkte Zuidooster samen met [[BBA]] en [[Eerste Meierijsche Autobedrijf|EMA]] in het [[OVE]] (Openbaar Vervoe11 kB (1.764 woorden) - 11 apr 2024 13:23
- ...idooster dienstregeling 1979/1980''' liep van 27 mei 1979 t/m [[Zuidooster dienstregeling 1980/1981|31 mei 1980]]. ...et het gewone boekje opgenomen. In Eindhoven werkte Zuidooster samen met [[BBA]] en [[Eerste Meierijsche Autobedrijf|EMA]] in het [[OVE]] (Openbaar Vervoe21 kB (3.301 woorden) - 14 apr 2024 17:27
- In de [[Zuidooster dienstregeling 1973/1974|dienstregeling 1973/1974]] reed deze lijn als [[Lijn 30 Oss Station - Megen Plantsoen|lijn In de [[Zuidooster dienstregeling 1976/1977|dienstregeling 1976/1977]] was deze lijn inmiddels omgenummerd naar lijn 13. Lijn 13 reed 1x per uur2 kB (225 woorden) - 20 dec 2019 00:36
- |periode=1 juni 1969 t/m 30 september 1978 In de [[Zuidooster dienstregeling 1969/1970|dienstregeling 1969/1970]] reed [[Lijn 32 Deurne Markt - Asten Floralaan|lijn 32]] in Deur3 kB (369 woorden) - 30 dec 2019 12:38
- |periode=28 november 1971 t/m 27 mei 1978 In de [[Zuidooster dienstregeling 1973/1974|dienstregeling 1973/1974]] reed de stadsdienst 2x per uur tot 23:20. De eerste vier ochten4 kB (529 woorden) - 25 jan 2024 16:09
- |periode=1 oktober 1978 t/m 22 mei 1982 ...ion|lijn 24]] van Venray naar Helmond. In [[Zuidooster dienstregeling 1976/1977|1976]] reed [[Lijn 24 Venray Station - Stiphout Kerk|lijn 24]] inmiddels do6 kB (710 woorden) - 19 dec 2019 20:14
- |periode=1 oktober 1978 t/m 3 juni 1984 In de [[Zuidooster dienstregeling 1977/1978|dienstregeling 1977/1978]] reed [[Lijn 32 Asten Floralaan - Deurne Autobusstation|lijn 32]] nog van4 kB (565 woorden) - 15 okt 2022 23:34
(vorige 20 | volgende 20) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.