Lijn 18 Apeldoorn, Station - Station De Maten
Versie door Milco1995 (overleg | bijdragen) op 24 mrt 2012 om 18:15 (Lijn 18 Apeldoorn, Busstation/NS - Zonnehoeve hernoemd naar Lijn 18 Apeldoorn, Busstation/NS - Station De Maten)
Buslijn 18 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 18 is rijdt vanaf Apeldoorn Busstation naar de aanbouwwijk Zonnehoeve. De lijn voert van het Centraal Station via de Markt, Deventerstraat en Zutphensestraat naar Station de Maten. Vooralsnog is de frequentie van deze lijn 1x per uur, dit zal waarschijnlijk net als het minimum bij de andere lijnen 2x per uur worden als de wijk voltooid is.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Busstation / NS | ||
Apeldoorn, Kanaalstraat | ||
Apeldoorn, Markt | ||
Apeldoorn, Brug Deventerstraat | ||
Apeldoorn, Julianakerk | ||
Apeldoorn, Hermesstraat | ||
Apeldoorn, De Voorwaarts | ||
Apeldoorn, Station De Maten |