Lijn 22 Amsterdam, Zamenhofstraat - Centraal Station (1969-1973)
Voormalige buslijn 22 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 3 mei 1969 t/m 26 mei 1973 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
(Lijnkleur wordt bij buslijnen nooit getoond)
In 1969 ging lijn 22 via het Spreeuwenpark rijden.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Zamenhofstraat | ||
Amsterdam, Merelstraat | ||
Amsterdam, Zamenhofstraat | ||
Amsterdam, Hamerstraat | ||
Amsterdam, Havikslaan | ||
Amsterdam, Valkenweg | ||
Amsterdam, Kraaienplein | ||
Amsterdam, Hagedoornplein | ||
Amsterdam, Hagedoornweg | ||
Amsterdam, Mosplein | ||
Amsterdam, Van der Pekplein | ||
Amsterdam, Buiksloterweg 9 | ||
Amsterdam, Buiksloterwegveer | ||
Amsterdam, De Ruijterkade | ||
Amsterdam, Oostelijke Viaduct | ||
Amsterdam, Westelijk Viaduct | ||
Amsterdam, Centraal Station |
In 1973 werd lijn 22 opgeheven en vervangen door lijn 39.