Treinserie 2600 (1984/1985)
Treinserie 2600 in 1984/1985
| |||
---|---|---|---|
Traject | Amsterdam CS - Schagen / Hoorn | ||
Vervoerder | NS | ||
Dienstregeling | 1984/1985 | ||
Materieel | onbekend | ||
Treinsoort | Intercity | ||
Frequentie | 2x/uur | ||
Opmerkingen | Spitstrein |
Treinserie 2600 was in de NS-dienstregeling 1984/1985 een spitsverbinding tussen Amsterdam, Alkmaar en Schagen of Hoorn. Deze treinen reden in de ochtendspits 5x richting Amsterdam (waarvan 1x vanaf Den Helder en 1x vanaf Hoorn) en 1x van Amsterdam naar Hoorn; in de avondspits 4x van Amsterdam tot eindbestemming Schagen of Heerhugowaard.
De meeste treinen uit deze serie stopten (in tegenstelling tot de gewone IC's) in Heiloo én Castricum.
Inhoud
Route
Station | ||
Amsterdam CS | ||
Amsterdam Sloterdijk Noord | ||
Zaandam | ||
Castricum | ||
Heiloo | ||
Alkmaar | ||
Alkmaar Noord | ||
Heerhugowaard | ||
Schagen | ||
Anna Paulowna | ||
Den Helder Zuid | ||
Den Helder | ||
Obdam | ||
Hoorn |
Bijzonderheden
Van 8 juni t/m 17 augustus reden er op vrijdagochtend twee extra ritten van Amsterdam naar Alkmaar (met als enige tussenstop Castricum) als "Kaasmarkt Expres".
Spoorlijnen
Deze treinserie maakt(e) gebruik van de volgende spoorlijn(en):
Andere voormalige treinseries 2600
Categorieën:
- Voormalige treinserie
- Treinserie 2600
- Dienstregeling 1984/1985
- Station Amsterdam Centraal
- Station Amsterdam Sloterdijk
- Station Zaandam
- Station Castricum
- Station Heiloo
- Station Alkmaar
- Station Alkmaar Noord
- Station Heerhugowaard
- Station Schagen
- Station Anna Paulowna
- Station Den Helder Zuid
- Station Den Helder
- Station Obdam
- Station Hoorn
- Dienstregeling Staatslijn K
- Dienstregeling Spoorlijn Alkmaar - Hoorn