Lijn 9 Köln, Sülz Hermeskeiler Platz - Königsforst
Versie door Rooddolfijn (overleg | bijdragen) op 4 jan 2020 om 12:51
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Metrolijn 9 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | KVB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Metro |
Lijnlogo | |
Materieel | Flexity Swift |
Frequenties
| |
Spits | 6-12x/uur |
Spits (vakantie) | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Nacht | 2x/uur (vr-za) |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 9 rijdt van Köln Sülz via de Universität, Altstadt Süd, Deutz, Kalk en Ostheim naar Rath-Heumar.
Dienstregeling
- In de spitsuren buiten de vakanties wordt 12x/uur gereden tussen de Universität en Bahnhof Deutz/Messe.
- Na 23:00 uur wordt de frequentie verlaagd van 4x/uur naar 2x/uur.
- Op zondagochtend wordt tot 09:00 2x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Köln, Sülz Hermeskeiler Platz | ||
Köln, Mommsenstraße | ||
Köln, Zülpicher Straße/Gürtel | ||
Köln, Lindenburg (Universitätsklinik) | ||
Köln, Weyertal | ||
Köln, Universität | ||
Köln, Dasselstraße/Bahnhof Süd | ||
Köln, Zülpicher Platz | ||
Köln, Mauritiuskirche | ||
Köln, Neumarkt | ||
Köln, Heumarkt | ||
Köln, Deutzer Freiheit | ||
Köln, Bahnhof Deutz/Messe | ||
Köln, Deutz Technische Hochschule | ||
Köln, Kalk Post | ||
Köln, Kalk Kapelle | ||
Köln, Vingst | ||
Köln, Ostheim | ||
Köln, Autobahn | ||
Köln, Steinweg | ||
Köln, Porzer Straße | ||
Köln, Rath-Heumar | ||
Köln, Röttgensweg | ||
Köln, Königsforst |
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 9
- Buitenlandse metrolijnen
- Buitenlandse nachtmetro
- Verkeersverbond VRS
- Lijn in Duitsland
- Plaats Köln
- Köln Zülpicher Straße/Gürtel
- Köln Universität
- Station Köln Süd
- Köln Zülpicher Platz
- Köln Neumarkt
- Köln Heumarkt
- Station Köln Messe/Deutz
- Köln Deutz Technische Hochschule
- Köln Kalk Post
- Köln Kalk Kapelle
- Köln Vingst
- Köln Ostheim
- Köln Königsforst