Lijn 206 Waalwijk Busstation - Oosterhout Amphia Ziekenhuis
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 8 okt 2009 om 14:01
Buslijn 206 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | West-Brabant |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 206 rijdt van Waalwijk, via Waspik, 's Gravenmoer en Oosteind naar Oosterhout.
Route
Halte | ||
Waalwijk, Busstation | ||
Waalwijk, Margrietstraat | ||
Waalwijk, De Els | ||
Waalwijk, Burg. Moonenlaan | ||
Waalwijk, Tweesteden Ziekenhuis | ||
Waspik, Kerkstraat | ||
Waspik, Carmelietenstraat | ||
's Gravenmoer, Julianalaan | ||
's Gravenmoer, Hoofdstraat | ||
's Gravenmoer, Wilhelminalaan | ||
Oosteind, Provincialeweg | ||
Oosteind, Rijsdijk | ||
Oosteind, Schoolpad | ||
Oosteind, Hoogstraat | ||
Oosterhout, Kloosterdreef | ||
Oosterhout, Korte Hoogstraat | ||
Oosterhout, Mathildastraat | ||
Oosterhout, Busstation | ||
Oosterhout, Amphia Zkh. Pasteurlaan |