Lijn 17 Amsterdam, Surinameplein - Centraal Station (1947-1956)
Voormalige tramlijn 17 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Lijnsoort | Tramlijn |
Materieel | Tweeassers, Drieassers |
Periode | 23 januari 1947 t/m 17 november 1956 |
Frequenties
| |
Spits | 9-15x/uur |
Dal | ?x/uur |
Avond | ?x/uur |
Zaterdag | =werkdag |
Zondag | 5-10x/uur |
Na de oorlog verscheen lijn 17 pas weer in 1947.
Route
Het is niet altijd duidelijk waar vroeger haltes geweest zijn en hoe die heetten, daardoor kan onderstaand overzicht onjuistheden bevatten
Halte | ||
Amsterdam, Surinameplein | ||
Amsterdam, Arubastraat | ||
Amsterdam, Corantijnstraat | ||
Amsterdam, Postjesweg | ||
Amsterdam, Witte de Withstraat | ||
Amsterdam, Jan Pieter Heijestraat | ||
Amsterdam, Ten Katestraat | ||
Amsterdam, Bilderdijkstraat | ||
Amsterdam, Elandsgracht | ||
Amsterdam, Marnixstraat | ||
Amsterdam, Westermarkt | ||
Amsterdam, Dam | ||
Amsterdam, Nieuwezijds Kolk | ||
Amsterdam, Martelaarsgracht | ||
Amsterdam, Centraal Station |
In 1956 werd lijn 17 een buslijn.