Lijn 31 Arnhem Centraal Station - Nijmegen Centraal Station (1958-1968)
Voormalige buslijn 31 | |
Vervoerder(s) | GTW |
Regio | KAN/Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 9 maart 1968 |
Opvolger(s) | 1 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 2-4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 31 was een streekbus tussen Arnhem, Elden, Elst, Lent en Nijmegen. Het gehele traject werd standaard tweemaal per uur gereden. Van maandag tot en met vrijdag overdag reden er toegevoegde ritten: in de spits tweemaal per uur op het gehele traject tussen Arnhem en Nijmegen en tussen de spitsen in tweemaal per uur tussen Arnhem en Elst.
Route
De doordeweeks toegevoegde ritten tussen Arnhem en Nijmegen reden via de halte Elst, Dorp. De toegevoegde ritten tussen Arnhem en Elst hadden hier hun begin- en eindpunt. Het rijden via Elst, Dorp leverde een extra reistijd op van circa drie minuten. De route naar deze halte is niet in de routestrip opgenomen, maar komende vanuit Arnhem kwam deze halte in ieder geval pas na Elst, Ommelanden.
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Royal / Vesta | ||
Arnhem, Velperplein | ||
Arnhem, Damstraat / Parkstraat | ||
Mochyplein, Monchyplein | ||
Elden, Bandijk | ||
Elden, Dorpsstraat | ||
Elden, Kronenburg | ||
De Klomp, De Kroon | ||
De Klomp, Café de Klomp | ||
Elst, Park | ||
Elst, Oude Tol | ||
Elst, Overweg | ||
Elst, Ommelanden | ||
Elst, Randweg | ||
Elst, De Roskam | ||
Reethse Brug, Zwembad de Pas | ||
Reethse Brug, De Vork | ||
Reethse Brug, Reethse Brug | ||
Oosterhout, Café Halve Weg | ||
Oosterhout, Groenestraat | ||
Oosterhout, Oud Rustwat | ||
Oosterhout, N. Rust Wat | ||
Lent, Viaduct | ||
Lent, De Spar | ||
Lent, De Tunnel | ||
Lent, Griftdijk Zuid | ||
Nijmegen, Kelfkensbosch | ||
Nijmegen, Hertogplein | ||
Nijmegen, Schouwburg | ||
Nijmegen, Centraal Station |
Geschiedenis
Tot en met 27 mei 1967 reed lijn 31 doordeweeks tussen de spitsen nog niet tussen Elst en Arnhem. Aan het begin van de middagspits werd alleen tussen Elst en Arnhem gereden.
Op 10 maart 1968 werd lijn 31 samen met lijn 1 tussen Arnhem en Gendringen samengevoegd tot een nieuwe lijn 1 tussen Nijmegen en Gendringen. Tussen Nijmegen en Terborg werd van maandag tot en met zaterdag overdag voortaan een kwartierdienst gereden.