Lijn 41 Weert, Boshoverweg - Graswinkellaan
Buslijn 41 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Weert |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (vanaf 21.30 als belbus) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur (1x/uur als belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 41 in Weert rijdt van de wijk via het centrum en het station naar de wijk Graswinkel.
Route
Halte | ||
Weert, Boshoverweg | ||
Weert, Vrakkerstraat | ||
Weert, Floralaan | ||
Weert, Voorburcht | ||
Weert, De Burcht | ||
Weert, Tobbersdijk | ||
Weert, Leekushofstraat | ||
Weert, Sint Odastraat | ||
Weert, Sint Luciastraat | ||
Weert, Gouverneurlaan | ||
Weert, Schoutlaan | ||
Weert, Bassin / Kasteelsingel | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert, Emmasingel / Maaspoort | ||
Weert, Station | ||
Weert, Dries | ||
Weert, Dillenburg | ||
Weert, Oranjeplein | ||
Weert, Nassaulaan | ||
Weert, Zilvermeeuw | ||
Weert, Kievitlaan | ||
Weert, Graswinkellaan |
Geschiedenis
Van 10 december 2006 t/m 31 oktober 2009 reed lijn 41 als lijn 1. Op 1 november 2009 is de stadsdienst Weert omgenummerd om doublures in lijnnummers met de stadsdienst Venlo en Roermond te voorkomen.