Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Stadsdienst Lelystad
|
1
|
Centrum - Kofschip - Noorderwagenplein - Atol - Centrum
|
|
2
|
Centrum - Schouw - Jol - Punter - Kogge - Centrum
|
|
3
|
Centrum - Ziekenhuis - Wold - Griend - Ziekenhuis - Centrum
|
|
4
|
Centrum - Kogge - Punter - Jol - Schouw - Centrum
|
|
5
|
Centrum - Schoener - Haven
|
|
Stadsdienst Almere
|
11
|
Almere Haven - Almere Stad
|
|
Streekdienst
|
101
|
Amersfoort - Nijkerk - Putten - Ermelo - Harderwijk - Hulshorst - Nunspeet - Doornspijk - Elburg - Wezep - Zwolle
|
|
102
|
Amersfoort - Hoevelaken - Terschuur - Voorthuizen - Wittenberg - Nieuw Milligen - Hoog Soeren - Apeldoorn
|
|
103
|
Amersfoort - Nijkerkerveen - Nijkerk
|
|
104
|
Harderwijk - Leuvenum - Staverden - Elspeet - Uddel - Nieuw Milligen - Hoog Soeren - Apeldoorn
|
|
105
|
Harderwijk- Ermelo - Putten - Voorthuizen - Barneveld - Lunteren - Ede
|
|
106
|
Amersfoort - Leusden - Achterveld - Barneveld - Stroe - Wittenberg - Uddel - Elspeet - Vierhouten - Nunspeet
|
|
107
|
Arnhem - Otterlo - Harskamp - Wittenburg - Garderen - Putten - Ermelo - Harderwijk - Harderwold - Lelystad
|
|
108
|
Apeldoorn - Beekbergen - Arnhem
|
|
109
|
Apeldoorn - Ugchelen - Hoenderloo - Deelen - Schaarsbergen - Arnhem
|
|
110
|
Apeldoorn - Ugchelen - Hoenderloo - Otterlo - Harskamp - Wekerom - Ede
|
|
111
|
Apeldoorn - Teuge - Twello - Deventer
|
|
112
|
Baarn - Eemdijk - Bunschoten - Spakenburg
|
|
113
|
Kampen - Wezep - Heerde
|
|
114
|
Apeldoorn - Voorst - Zutphen
|
|
115
|
Apeldoorn - Wenum - Terwolde
|
|
116
|
Amersfoort - Hoogland - Bunschoten - Spakenburg
|
|
117
|
Deventer - Twello - Wilp - Bussloo - Voorst - Klarenbeek
|
|
118
|
Amersfoort - Leusden
|
|
119
|
Apeldoorn - Beekbergen - Loenen - Eerbeek - Dieren
|
|
120
|
Apeldoorn - Lieren - Loenen - Eerbeek - Brummen - Warnsveld - Zutphen
|
|
121
|
Apeldoorn - Hoog Soeren - Radio Kootwijk
|
|
122
|
Deventer - Terwolde - Nijbroek - Oene - Epe - Wissel - Tongeren - Nunspeet
|
|
123
|
Dronten - Elburg - 't Harde - Tongeren - Epe
|
|
124
|
Apeldoorn - Wenum - Vaassen - Epe - Heerde - Hattem - Zwolle
|
|
125
|
Apeldoorn - Epe - Heerde - A50 - Zwolle
|
|
126
|
Apeldoorn - Wenum - Vaassen
|
|
127
|
Zwolle - Hattem - Wapenveld
|
|
131
|
Zwolle - Windesheim - Wijhe - Olst - Diepenveen - Deventer
|
|
132
|
Deventer - Diepenveen - Broekland
|
|
133
|
Raalte - Broekland - Wijhe
|
|
134
|
Raalte - Mariënheim - Luttenberg
|
|
135
|
Deventer - Wesepe - Raalte
|
|
136
|
Zwolle - Wijthmen - Heino - Raalte / Lemelerveld
|
|
137
|
Zwolle - Wijthmen - Dalfsen- Oudleusen - Varsen - Ommen
|
|
138
|
Zwolle - Herfte - Wijthmen - Dalfsen - Vilsteren - Ommen
|
|
139
|
Raalte - Lemelerveld - Lemele - Ommen - Balkbrug
|
|
141
|
Zwolle - Wilsum - Kampen - Ens - Emmeloord - Tollebeek - Urk
|
|
142
|
Urk - Nagele - Ens
|
|
143
|
Lelystad - Dronten - Kampen
|
|
145
|
Harderwijk - Hardersluis - Bremerberg - Elburg
|
|
146
|
Lelystad - Markerwaarddijk - Enkhuizen
|
|
147
|
Harderwijk - Biddinghuizen - Dronten - Swifterbant
|
|
150
|
Almere Haven - Diemen - Amsterdam
|
|
151
|
Almere Haven - Naarden - Bussum
|
|
152
|
Almere-Stad - Diemen - Amsterdam
|
|
153
|
Almere Haven - Muiderzand - Muiderberg - Muiden - Weesp
|
|
154
|
Emmeloord - Nagele - Swifterbant - Lelystad (- Almere - Muiden) - Diemen - Amsterdam
|
|
155
|
Almere Stad - Muiden - Naarden - Bussum
|
|
157
|
Lelystad - Almere - Muiden - Amsterdam
|
|
158
|
Lelystad - Almere - Muiden - Diemen - Amsterdam
|
|
159
|
Almere Stad - Lelystad
|
|