Lijn 239 's-Hertogenbosch Centraal Station - Udenhout Boterbloem
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 19 apr 2009 om 00:31 (Lijn 239 's Hertogebosch Station NS - Udenhout Groenstraat hernoemd naar Lijn 239 's Hertogenbosch Station NS - Udenhout Groenstraat: typfout uit titel gehaald)
Buslijn 239 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | West-Brabant |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | - |
Zaterdag | - |
Zondag | - |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 239 rijdt van 's Hertogenbosch, via Cromvoirt naar Helvoirt Busstation. Hier wordt in de richting Udenhout 33 minuten gewacht op overige lijnen. Daarna rijdt lijn 239 verder naar Biezenmortel en Udenhout.
Route
Halte | ||
's Hertogenbosch, Station NS | ||
's Hertogenbosch, Leeghwaterlaan | ||
's Hertogenbosch, Onderwijsboulevard | ||
's Hertogenbosch, Sportlaan | ||
's Hertogenbosch, Branderijstraat | ||
's Hertogenbosch, Vlijmenseweg | ||
's Hertogenbosch, Willem Alexander Zkh | ||
Cromvoirt, Deutersestraat | ||
Cromvoirt, Kerk | ||
Nieuwkuijk, Distelseweg | ||
Helvoirt, Nieuwkuijkseweg | ||
Helvoirt, Helvoirtsestraat | ||
Helvoirt, Torenstraat | ||
Helvoirt, Busstation | ||
Helvoirt, Torenstraat | ||
Helvoirt, Kastanjelaan | ||
Helvoirt, Lindelaan | ||
Biezenmortel, Schoorstraat | ||
Biezenmortel, Udenhoutseweg | ||
Biezenmortel, Klooster Emmaus | ||
Biezenmortel, Biezenmortelsestraat | ||
Biezenmortel, Capucijnenstraat | ||
Udenhout, Gommelsestraat | ||
Udenhout, Groenstraat-Oost | ||
Udenhout, Achthoevenstraat | ||
Udenhout, Groenstraat |