Lijn 69 Liège Gare Léopold - Verviers Gare Centrale
Streekbuslijn 69 in België Bekijk de voormalige lijnen 69 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-3x/uur |
Spits (vakantie) | 1-2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | 1-2x/uur |
Avond | 1-2x/uur (tot 21.00 uur) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 69 rijdt vanaf Liège (Luik) via Bressoux, Jupille, Fléron, Soumagne, Grand-Rechain en Petit-Rechain naar Verviers.
In de daluren en het weekend rijdt de helft van de ritten alleen tussen Liège en Soumagne. In de spitsuren gebeurt dit niet altijd.
Route
Halte | ||
Liège, Gare Léopold | ||
Liège, rue de la Cité | ||
Liège, Eglise St-Pholien | ||
Liège, Rue G. Simenon | ||
Liège, Place du Congrès | ||
Bressoux, Pont | ||
Bressoux, Rue Foidart | ||
Bressoux, Rue de la Plaine | ||
Bressoux, Firme Moury | ||
Bressoux, Rue D. Defrance | ||
Bressoux, Grotte | ||
Jupille, Rue de Liège | ||
Jupille, Capelle Momelette | ||
Jupille, Avenue Prévers | ||
Jupille, Interbrew | ||
Jupille, Rue Demeuse | ||
Jupille, Place Havart | ||
Jupille, Rue Chafnay | ||
Jupille, Rue des Argilièrs | ||
Jupille, Place Bodson | ||
Jupille, Rue de Beyne | ||
Jupille, Rue du Vert Buisson | ||
Jupille, Rue des Cabayes | ||
Jupille, Place des Martyrs | ||
Jupille, Rue des Piétresses | ||
Jupille, Vieux Chemin | ||
Moulin, Rue des Merles | ||
Moulin, Moulin-sous-Fléron | ||
Fléron, Heid des Chênes | ||
Fléron, Rue de Jupille | ||
Fléron, Place du Wérixhet | ||
Fléron, Ecoles | ||
Fléron, Maison Communale | ||
Fléron, Gare | ||
Fléron, La Clé | ||
Fléron, Maxi GB | ||
Fléron, Rue Hotteux | ||
Ayeneux, Abri Notre-Dame | ||
Ayeneux, Eglise | ||
St-Hadelin, Maison Blanche | ||
St-Hadelin, Rierssonsart | ||
St-Hadelin, Route de St-Hadelin | ||
Soumagne, Rue de Theux | ||
Soumagne, Fond des Gottes | ||
Soumagne, Domaine de Wégimont | ||
Soumagne, Château de Wégimont | ||
Soumagne, Place Ferrer | ||
Soumagne, Voie de l'Eau | ||
Soumagne, Trou du Bois | ||
Soumagne, Voie des Boeufs | ||
Olne, Rafhay | ||
Olne, Village | ||
Olne, Chemin de la Croix | ||
Olne, Bouteille | ||
Xhendelesse, Chapelle Adam | ||
Xhendelesse, Eglise | ||
Xhendelesse, Falhez | ||
Xhendelesse, Martinsart | ||
Xhendelesse, Fond du Village | ||
Grand-Rechain, Stockis | ||
Grand-Rechain, rue de Blomont | ||
Grand-Rechain, La Renaissance | ||
Grand-Rechain, Eglise | ||
Grand-Rechain, Ecole | ||
Grand-Rechain, Hurard | ||
Petit-Rechain, Les Tourelles | ||
Petit-Rechain, rue F. Poussard | ||
Petit-Rechain, Maison Communale | ||
Petit-Rechain, La Moinerie | ||
Petit-Rechain, Rue de Tillet | ||
Petit-Rechain, Thier de Hodimont | ||
Petit-Rechain, avenue J. Davignon | ||
Petit-Rechain, Cité du Cardinal Cardijn | ||
Verviers, rue P. Fanchamps | ||
Verviers, Rue Saucy | ||
Verviers, Eglise St-Antoine | ||
Verviers, Gare Centrale |
Geschiedenis
Per 1 juli 2013 eindigen de ritten in Soumagne niet meer op de halte Place Ferrer maar op de nieuwe halte Voie de l'Eau.