Lijn 14 Gesves Forges - Ohey Eglise
Spitsbuslijn 14 in België Bekijk de voormalige lijnen 14 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | 0-1x/dag |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 14 rijdt van Gesves via Brionsart en Haut-Bois naar Ohey. Alle ritten (m.u.v. de woensdagmiddagrit) rijden door als of komen van lijn 13. In de vakantieperiode wordt alleen de middagrit naar Gesves gereden.
Route
Halte | ||
Gesves, Forges | ||
Gesves, Fond | ||
Gesves, Saint-Hubert | ||
Gesves, Ecole moyenne | ||
Gesves, Centre | ||
Brionsart, Michaux | ||
Brionsart, Brionsart | ||
Brionsart, Fond | ||
Haut-Bois, Trou Bouquiau | ||
Haut-Bois, Entrée | ||
Ohey, Reppe | ||
Ohey, Henri-chêne | ||
Ohey, Eglise | ||
Ohey, Try | ||
Ohey, Route de Haillot | ||
↑ | Ohey, Dépôt |