Lijn 11g Proxibus de Daverdisse
Proxibuslijn 11g in België Bekijk de voormalige lijnen 11g | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | zie tekst |
Dal | zie tekst |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 11g is een verzameling van routes die worden gereden in opdracht van de gemeente Daverdisse.
Circuit de Gembes
Rijdt in de ochtendspits één rit van Eglise naar Monument. In de middagspits (op woensdag rond het middaguur) wordt één rit in de tegen richting gereden.
Halte | ||
↓ | Haut-Fays, Eglise | |
↑ | Haut-Fays, Monument | |
Haut-Fays, Rue Nouvelle | ||
Haut-Fays, Scottons | ||
Daverdisse, Centre | ||
Porcheresse, Eglise | ||
Porcheresse, Laloux | ||
Porcheresse, Vicinal | ||
Gembes, Pont | ||
Gembes, Centre | ||
Gembes, Route de Mont | ||
Haut-Fays, Sclassin | ||
Haut-Fays, Rue de Burnaifontaine | ||
Haut-Fays, Monument | ||
Haut-Fays, Rue Nouvelle | ||
Haut-Fays, Monument |
Circuit de Givet/Wellin
Op maandagochtend één retourrit naar Givet. Op dinsdag- en vrijdagochtend één retourrit naar Wellin. Op woensdagochtend één retourrit naar Beauraing.
Halte | ||
↓ | Haut-Fays, Eglise | |
↑ | Haut-Fays, Monument | |
Haut-Fays, Rue du Cimetière | ||
Haut-Fays, Eglise | ||
Haut-Fays, Rue Nouvelle | ||
Haut-Fays, Monument | ||
Haut-Fays, Rue de Burnaifontaine | ||
Haut-Fays, Sclassin | ||
Gembes, Route de Mont | ||
Gembes, Centre | ||
Gembes, Pont | ||
Porcheresse, Vicinal | ||
Porcheresse, Laloux | ||
Porcheresse, Eglise | ||
Daverdisse, Centre | ||
Wellin, Place | ||
Beauraing, Place Saint-Roch | ||
Beauraing, INDSC | ||
Beauraing, Place Saint-Roch | ||
Beauraing, Institut | ||
Givet, Centre Commercial |
Circuit de Gedinne
Rijdt in de middagspits (op woensdag rond het middaguur) één rit.
Halte | ||
Haut-Fays, Eglise | ||
Haut-Fays, Rue du Cimetière | ||
Haut-Fays, Bois de Bièvre | ||
↓ | Gedinne, Gare SNCB | |
Gedinne, Lycée | ||
Gedinne, Ecole Primaire | ||
Gedinne, Rue Gridlet | ||
Gedinne, Cantonnier | ||
↓ | Gedinne, Gare SNCB | |
Haut-Fays, Bois de Bièvre | ||
Haut-Fays, Rue du Cimetière | ||
Haut-Fays, Eglise | ||
Haut-Fays, Rue Nouvelle | ||
Haut-Fays, Monument | ||
Haut-Fays, Rue de Burnaifontaine | ||
Haut-Fays, Sclassin | ||
Gembes, Route de Mont | ||
Gembes, Centre | ||
Gembes, Pont | ||
Porcheresse, Vicinal | ||
Porcheresse, Laloux | ||
Porcheresse, Eglise | ||
Porcheresse, Rue de Graide n°96 | ||
Porcheresse, Le Grinchy | ||
Graide, Rue de Porcheresse | ||
Graide, Boulangerie | ||
Bièvre, Rond-Point | ||
Bièvre, Ecole Communale | ||
Houdremont, Salle des Fêtes | ||
Houdremont, Eglise | ||
Houdremont, Rue de Louette St Denis | ||
Louette-Saint-Denis, Carrefour | ||
Louette-Saint-Denis, Eglise | ||
Louette-Saint-Denis, Rue des Bruyères | ||
Louette-Saint-Denis, Eglise | ||
Louette-Saint-Denis, Carrefour | ||
Louette-Saint-Pierre, Rue de la Semois n°26 | ||
Louette-Saint-Pierre, Eglise | ||
Louette-Saint-Pierre, Rue de France | ||
Gedinne, Village | ||
Gedinne, Lycée | ||
Haut-Fays, Bois de Bièvre | ||
Haut-Fays, Eglise | ||
Haut-Fays, Rue Nouvelle | ||
Haut-Fays, Monument |
Circuit de Bertrix
Rijdt op donderdagochtend één retourrit.
Halte | ||
Daverdisse, Centre | ||
Porcheresse, Eglise | ||
Porcheresse, Laloux | ||
Porcheresse, Vicinal | ||
Gembes, Pont | ||
Gembes, Centre | ||
Gembes, Route de Mont | ||
Haut-Fays, Sclassin | ||
Haut-Fays, Rue de Burnaifontaine | ||
Haut-Fays, Monument | ||
Haut-Fays, Rue Nouvelle | ||
Haut-Fays, Eglise | ||
Haut-Fays, Rue du Cimetière | ||
Haut-Fays, Bois de Bièvre | ||
Bertrix, Gare |