Lijn 1 Apeldoorn, Station - Gelre Ziekenhuis
Buslijn 1 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 4x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond | rijdt niet (zie lijn 91) |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zaterdag (vakantie) | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 1 rijdt vanaf het Busstation/NS via het centrum naar het Gelre Ziekenhuis Lukas en weer terug.
In de avond van maandag t/m zaterdag zal lijn 91 deze route voor zijn rekening nemen.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Busstation / NS | ||
Apeldoorn, Kanaalstraat | ||
Apeldoorn, Hoofdstraat | ||
Apeldoorn, Centraal Beheer | ||
Apeldoorn, Laan van de Mensenrechten | ||
Apeldoorn, Hoge Dries | ||
Apeldoorn, Zichtweg | ||
Apeldoorn, Eendrachtstraat | ||
Apeldoorn, Aluminiumweg | ||
Apeldoorn, Hoenderparkweg | ||
Apeldoorn, Laan van Westenenk | ||
Apeldoorn, Middachten | ||
Apeldoorn, Randerode | ||
Apeldoorn, Zuster Meyboomlaan | ||
Apeldoorn, Molecatenlaan | ||
Apeldoorn, Gelre Ziekenhuis Lukas |