Lijn 68 Winsum Busstation - Leens De Nije Nering
Buslijn 68 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (deels LijnBelBus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/(2) uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 68 rijdt van Winsum via Baflo, Den Andel, Westernieland, Pieterburen, Kloosterburen, Kruisweg en Hornhuizen naar Leens.
In de ochtendspits rijden twee ritten tussen Kleine Huisjes en Winsum en de tweede rit uit Leens rijdt naar Warffum, ook rijdt er 's ochtends één rit van Kloosterburen naar Leens. Op zondag rijdt lijn 68 1x/2 uur het hele traject, aangevuld met 1x/2 uur Winsum - Pieterburen.
Route
Halte | ||
Winsum, Station | ||
Winsum, G. Reinderstraat | ||
Winsum, Rotonde N361 | ||
Baflo, Heerestraat | ||
Den Andel, Andelsterweg | ||
Den Andel, Kerk | ||
Warffum, Station | ||
Warffum, Oosterkerkpad | ||
Warffum, Juffer Marthastraat | ||
Warffum, Smeltenspad | ||
Warffum, Westervalge | ||
Den Andel, Oosterweg | ||
Den Andel, Noordpolderweg | ||
Den Andel, Streekweg | ||
Den Andel, Boschweg | ||
Westernieland, D. Wierengastraat 36 | ||
Westernieland, J. Heidemastraat | ||
Westernieland, Zijlbrugge | ||
Pieterburen, Oosterweg | ||
Pieterburen, Pieterplein | ||
Pieterburen, Wiebenerweg | ||
Wierhuizen, Wierhuisterweg 16 | ||
Broek, Driesprong | ||
Kleine Huisjes, Dijksterweg | ||
Kloosterburen, H. van Cappenbergweg | ||
Kloosterburen, Hoofdstraat 44 | ||
Kloosterburen, Kloostersingel | ||
Kloosterburen, Westerklooster | ||
Kruisweg, Hogeweg | ||
Kruisweg, Julianatocht | ||
Hornhuizen, Tammingastraat 11 | ||
Hornhuizen, Kerk | ||
Leens, De Nije Nering |