Lijn 127 Den Haag Centraal Station - 's-Gravenzande Vaartplein
Versie door Edwin (overleg | bijdragen) op 3 sep 2013 om 09:58 (Edwin heeft pagina Lijn 127 Den Haag Centraal Station - 's Gravezande Vaartplein (1984) naar Lijn 127 Den Haag Centraal Station - 's-Gravenzande Vaartplein (1984) hernoemd: Typo)
Voormalige buslijn 127 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1984 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 127 reed van Den Haag via Rijswijk, Wateringen, Kwintsheul, Honselersdijk en Naaldwijk naar 's Gravezande. 's Avonds en op zondag eindigden alle ritten in Naaldwijk.
Route
Route is niet compleet; alleen tijdhaltes worden getoond
Halte | ||
Den Haag, Centraal Station | ||
Den Haag, Nieuwe Haven | ||
Den Haag, Huygenspark | ||
Den Haag, Station HS | ||
Den Haag, Goudriaankade | ||
Den Haag, Van Musschenbroekstraat | ||
Rijswijk, Rijswijkse Schouwburg | ||
Rijswijk, Steenvoordelaan | ||
Rijswijk, Prinses Margrietsingel | ||
Rijswijk, Nieuw Eikelenburg | ||
Rijswijk, Strijpkade | ||
Rijswijk, Tomatenlaan | ||
Wateringen, Sweerijslaan | ||
Wateringen, R.K. Kerk | ||
Wateringen, Plein | ||
Kwintsheul, R.K. Kerk | ||
Honselersdijk, Molenlaan | ||
Naaldwijk, Verdilaan | ||
's Gravezande, Vaartplein |