Lijn 3 Mouscron SNCB - Comines SNCB
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:36 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Streekbuslijn 3 in België Bekijk de voormalige lijnen 3 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Hainaut |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/3 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 3 rijdt vanaf Mouscron (Moeskroen) via Rekkem en Menen naar Comines (Komen).
Route
Halte | ||
Mouscron, Gare SNCB | ||
Mouscron, Phénix | ||
Mouscron, Place de la Justice | ||
Mouscron, Casino | ||
Mouscron, Place de Picardie | ||
Mouscron, Rue de Rollegem | ||
Mouscron, Rue Léopold | ||
Mouscron, Rue du Luxembourg | ||
Mouscron, Grand-Place | ||
Mouscron, Hôpital | ||
Mouscron, Rue Pépinière | ||
Mouscron, L'Ours | ||
Mouscron, Cimetière Nouveau Monde | ||
Mouscron, Nouveau Monde | ||
Mouscron, Hall-Expo | ||
Mouscron, Belle-Vue | ||
Rekkem, De Schapper | ||
Menen, Station | ||
Comines, La Haute Planche | ||
Comines, Chaussée de Wervicq | ||
Comines, Hospice | ||
Comines, Collège Saint-Henri | ||
Comines, SNCB |