Lijn 43 Weert Station - Leuken Middelstestraat
Buslijn 43 | |
Vervoerder(s) | Veolia |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus vanaf 22.00 uur) |
Zaterdag | 2x/uur (tot 10.00 uur 1x per uur) |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 43 is een stadsbus die rijdt vanaf het station van Weert naar Leuken. De bus rijdt de hele week 2x per uur, met uitzondering van de avonden en de zondag.
Route
Halte | ||
Weert, Station | ||
Weert, Emmasingel / Maaspoort | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert, Limburglaan | ||
Weert, Nedermaaslaan | ||
Weert, Sint Jobstraat | ||
Weert, Nieuwendijk | ||
Weert, Middelstestraat | ||
Weert, Schutterijlaan |
Geschiedenis
2013
Lijn 43 is met ingang van dienstregeling 2013 per 9 december 2012 ingevoerd en verzorgt een deel van het traject van de voormalige lijn 42.