S12 (Nordrhein-Westfalen)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Duitse treindienst S12 | |
---|---|
Lijnlogo | 30px |
Traject | (Horrem -) Köln-Ehrenfeld - Köln Hbf - Troisdorf - Hennef ( - Au) |
Dienstregeling | 2019 |
Vervoerder | DB Regio NRW |
Concessie | Niet aanbesteed |
Opdrachtgever | Nahverkehr Rheinland |
Materieel | Baureihe 423, Baureihe 420 |
Treinsoort | S-Bahn |
Frequentie | 3x/uur |
Opmerkingen | Rijdt 1x/uur tussen Hennef en Au. Dal en zaterdag 2x/uur Troisdorf - Hennef. 's Avonds en op zondag 2x/uur. Rijdt in de brede spits van/naar Horrem. Rijdt 's avonds ook 2x/uur op Hennef - Blankenberg. |
Lijn S12 loopt van Köln-Ehrenfeld via Köln Hbf, Troisdorf en Hennef naar Au.
Route
Bijzonderheden
- In de spits wordt 3x/uur tussen Köln-Ehrenfeld en Hennef gereden en 1x/uur verder naar Au.
- In de daluren en op zaterdag wordt 3x/uur tussen Köln-Ehrenfeld en Troisdorf gereden, 2x/uur tussen Troisdorf en Hennef en 1x/uur verder naar Au.
- In de ochtendspits en de middaguren vanaf 13:00 uur wordt de treindienst naar Horrem verlengd.
- Op zondag wordt 2x/uur tussen Köln-Ehrenfeld en Hennef gereden en 1x/uur verder naar Au.
- In de avonduren wordt 2x/uur tussen Köln-Ehrenfeld en Blankenberg gereden en 1x/uur verder naar Au.
Categorieën:
- Verouderde Duitse treinseries
- Duitse treinserie
- S-Bahn
- DB Regio NRW
- Pagina's met onjuiste bestandskoppelingen
- Station Horrem
- Station Frechen-Königsdorf
- Station Köln-Weiden West
- Station Köln-Lövenich
- Station Köln-Müngersdorf Technologiepark
- Station Köln-Ehrenfeld
- Station Köln Hansaring
- Station Köln Hbf
- Station Köln Messe/Deutz
- Station Köln Trimbornstraße
- Station Köln Airport-Businesspark
- Station Köln Steinstraße
- Station Porz (Rhein)
- Station Porz-Wahn
- Station Spich
- Station Troisdorf
- Station Siegburg/Bonn
- Station Hennef (Sieg)
- Station Hennef Im Siegbogen
- Station Blankenberg (Sieg)
- Station Merten (Sieg)
- Station Eitorf
- Station Herchen
- Station Dattenfeld (Sieg)
- Station Schladern (Sieg)
- Station Rosbach (Sieg)
- Station Au (Sieg)