Lijn 68 Winsum Busstation - Leens De Nije Nering
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 20 jun 2010 om 20:47
Buslijn 68 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 68 rijdt van Winsum via Baflo, Den Andel, Westernieland, Pieterburen, Kloosterburen, Kruisweg en Hornhuizen naar Leens.
In de ochtendspits rijden er voor scholieren 2 ritten heen en terug tussen Kloosterburen en Leens. Buiten de vakanties rijdt er tevens een rit vanaf Leens naar Warffum. Op zondag rijdt lijn 68 1x per uur in Pieterburen.
Route
Halte | ||
Winsum, Busstation | ||
Winsum, G. Reindersstraat | ||
Winsum, Plattil | ||
Baflo, Heerestraat | ||
Warffum, Station | ||
Den Andel, Andelsterweg | ||
Den Andel, Kerk | ||
Den Andel, Oude Dijk | ||
Westernieland, Hiddingezijlsterweg | ||
Westernieland, De Oude Smidse | ||
Westernieland, J. Heidemastraat | ||
Westernieland, Zijlbrugge | ||
Pieterburen, Molen | ||
Pieterburen, Wapen van Hunsingo | ||
Pieterburen, Wierhuisterweg | ||
Wierhuizen, Wierhuizen | ||
Broek, Driesprong | ||
Kleine Huisjes, Kleine Huisjes | ||
Kloosterburen, H. van Cappenbergweg | ||
Kloosterburen, De Kolk | ||
Kloosterburen, Kloostersingel | ||
Kloosterburen, Westerklooster | ||
Kruisweg, Kruisweg | ||
Kruisweg, Julianatocht | ||
Hornhuizen, Voormalig GADO | ||
Hornhuizen, Kerk | ||
Leens, Zwembad |