Lijn 68 Winsum Busstation - Leens De Nije Nering
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 20 mrt 2010 om 14:45 (Infobox opgekalefaterd, deze zag er niet uit.)
Buslijn 68 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Lijntaxi |
Materieel | Taxibusje |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (avondspits) |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 68 is een lijntaxi en rijdt van Winsum via Den Andel, Westernieland, Pieterburen, Kloosterburen, Kruisweg en Hoornhuizen naar Leens.
Op alle dagen (m.u.v. de avonduren) wordt het gedeelte tussen Pieterburen en Leens slechts eenmaal per 2 uur bediend.
Route
Halte | ||
Winsum, Busstation | ||
Winsum, Borgweg | ||
Winsum, Zwembad | ||
Winsum, Plattil | ||
Baflo, Heerestraat | ||
Den Andel, Andelsterweg | ||
Den Andel, Kerk | ||
Den Andel, Oude Dijk | ||
Westernieland, Hiddingezijlsterweg | ||
Westernieland, De Oude Smidse | ||
Westernieland, J. Heidemastraat | ||
Westernieland, Zijlbrugge | ||
Pieterburen, Molen | ||
Pieterburen, Zeehondencreche | ||
Pieterburen, Wierhuisterweg | ||
Wierhuizen, Wierhuizen | ||
Broek, Driesprong | ||
Kleine Huisjes, Kleine Huisjes | ||
Kloosterburen, H. van Cappenbergweg | ||
Kloosterburen, De Kolk | ||
Kloosterburen, Kloostersingel | ||
Kloosterburen, Westerklooster | ||
Kruisweg, Kruisweg | ||
Kruisweg, Julianatocht | ||
Hornhuizen, Voormalig GADO | ||
Hornhuizen, Kerk | ||
Leens, Zwembad |