Lijn 13 Arnhem, Vredenburg / Holthuizen - Presikhaaf
Voormalige buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | GVA |
Regio | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Arnhem |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 21 mei 1977 |
Opvolger(s) | 5, 13 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Lijn 13 was een buslijn in Arnhem die vanaf Vredenburg en Holthuizen via het centrum en station Arnhem naar het Arnhemse industrieterrein en Presikhaaf reed. Van maandag tot en met zaterdag overdag en op zondagmiddag reed de buslijn viermaal per uur: de buslijn reed in Arnhem-Zuid alternerend naar Vredenburg en Holthuizen. 's Avonds en op zondagochtend reed de buslijn tweemaal per uur; in Arnhem-Zuid werd dan alleen naar Vredenburg gereden.
Route
Deze routestrip is niet volledig.
Halte | ||
Arnhem, Slochterenweg | ||
Arnhem, Leeuwardenweg | ||
Arnhem, Station | ||
Arnhem, Middachtensingel |
Geschiedenis
Op 22 mei 1977 werd het traject tussen station Arnhem en Arnhem-Zuid gekoppeld aan lijn 5 zodat Vredenburg en Holthuizen frequenter bediend konden gaan worden. Lijn 13 werd ingekort tot het traject station - Presikhaaf.